Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralásra 12 nap görögországb...

Nyaralásra 12 nap görögországba ennyi gyógyszer elég? Tudom ott is lehet venni de szeretnék biztosra menni Milyen napjetejet vegyek?

Figyelt kérdés

Novosil

Nurofent

Normaflore

Algoflex

Bephanten plusz és sima popsikrém


4-7 éves fiúknak


2018. jún. 30. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan teljesen más dolgokat vinnék, de ez teljesen egyéni, nézz házipatika, útipatika összeállításokat a neten.
2018. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Én vinnék még cataflam cseppet (bár ugye ezt hűteni kell), tantum verdét, sinecodot asztma miatt nem használhat, de ha lehetne akkor azt is.
2018. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én vinnék még hasmenésre és hányásra való gyógyszert is, csak most egyiknek sem jut eszébe a nevem, és Calcimuscot még.
2018. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
3-as vagyok. Lemaradt, hogy valamit csípésekre, mondjuk Fenistil.
2018. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A lázmérőt ne felejtsd el! Én vinni szoktam Fenistil kenőcsöt darázs, szúnyog és egyéb csípésekre, Betanine oldatot, ragtapaszt (vízhólyagokra kiváló), és legalább egy rendesebb, vérző seb bekötözéséhez elegendő kötszert.Ez van az autó elsősegélydobozában is. Legyen nálatok csipesz szálka, méhfullánk kiszedéséhez.
2018. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Gondolj a felnőttekre is!!!
2018. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nurofen, ors por, smecta, ezek hányás hasmenésre, curiosa sebgyogyulasra. Betadin, ragtapasz. Bornyugtato krem. Orrcsepp. Csipes ellen krem. Fenistil csepp ha nincs más otthon.
2018. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Novosilt vinnék csípésekre fenistil csepp is van elrakom azt is

Kötszer az autóban van de veszek akkor pluszba, ragtapaszt is. Deadalon,smecta porunk van itthon.


A mi részünkre algopirin, nospa, rubophen, dipankrin lesz. Ezen kívül calcium is.


Tengeri cipőt kint vetettek vagy itthon?

2018. jún. 30. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Tengeri cipot kint 10 euroert kaptunk de itthon is lehet mar olcsón kapni. Anélkül inkább el se induljatok ha nem homokos. Kalciumot hagyd nyugodtan itthon, az nem jó semmire csontritkulason kívül..ez egy rossz magyar beidegződes :(
2018. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!