Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mas is van igy a 2,5 eves...

Mas is van igy a 2,5 eves gyerekevel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kislanyom, de mar nem birok vele. Ugy erzem egesz nap csak kiabalasbol all nalunk. Minden rosszba benne van, nem tudja magat lefoglalni. Buntudatom van, hogy mindenert kiabalok vele, o meg csak kinevet.Segitsegem nincs, ha kerek se kapok. Szerintetek ez normalis? Elmulik majd?
2018. jún. 30. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, idővel biztosan jobb lesz. Nekem egy két éves kisfiam van. Eleve nagyon akaratos, mindkettőnk makacsságát örökölte és itt a dackorszak is. Én is sokszor egyedül vagyok vele és van mikor az őrület határán. Szinte nincs olyan nap, hogy ne legyen hiszti, semmi sem jó neki. Persze nálam is sokszor szakad a cérna, de már belefáradtam a kiabálásba is. Ha nem alszik délben nem alszik. A héten volt olyan, hogy fél órát torkaszakadtából ordított öklendezésig, megfogtam kivezettem az udvarra és röhögött. Van mikor joghurtot akar enni ketchuppal vagy barackot mustárral és még sorolhatnám.
2018. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én három és fél évesem is ilyen. Nagyon akaratos,dacos,szófogadatlan. Sajnos sok a kiabálás nálunk is és a.hiszti is.
2018. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nalunk is megy a hiszti 1000-rel.Probalom magam visszafogni, hogy ne kiabaljak egesz nap, de valahogy nem mindig sikerul. Az a legroszabb benne, hogy ha en nem kiabalok, mert mar ugy sem erdekli, akkor a parom kiabal vele vagy mondja nekem hogy szoljak mar ra. Szornyen erzem magam emiatt.Sajnalom mar a kislanyomat
2018. jún. 30. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik ez ilyen korszak.

Ha szépen nyugodtan magyarázok el valamit kinevet. Meg sem hatja. Ugyan ez van ha kiabálok. A napunk 90% a nem, nem szabad, szavakból áll.

3-4 percre sem képes duplozni, bármivel játszani. Már kínomban bekapcsolok mesét mikor főzök legalább 10 percre maradjon egy helyben. Az sem segít.

Nagytesót bántja ő 9 éves. Mint egy kis vicsorgó kutya úgy támad a nagyra. Ma ebédnél azért tombolt mert a tesója is evett levest.

Abban reménykedek kinövi :)

2018. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtatast. Legalabb tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedul. Remelem hamarosan elmulik ez az idoszak, addig valahogy tulelem
2018. jún. 30. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Kitől kértel segítséget?
2018. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyedül nevelem a három évesemet egyedülálló szülőként is család sincs aki segítsen.

Azt kell mondjam egyre rosszabb, és nem értem hogy bírják emberek anélkül hogy a pszichiátriára kerulnenek. Hetek óta egész nap folyamatosan nyávog ellenkezik, semmi se jó, vinnog, ordít semmit nem lehet vele csinálni , borzasztó.

2018. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6os,a paromtol szoktam segitseget kerni, hogy foglalja el, addig mig megfozok vagy multkor kertem, hogy susse mar meg a rantott hust, amig en megfurdetem a lanyt, csupa csoki volt tetotol talpig. Erre kapom a valaszt hogy nincs kedve. Mastol nem tudok kerni segitseget kerni.
2018. jún. 30. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem túl szerencsés. Ő az apja? Mert ha igen, és így se veszi ki a részét, jobb lenne hétvégi apának. Máris többet szusszanhatnál.


Az én majdnem 3 évesem is botrányos, de ketten visszük, így még nem bolondultam meg. Egyedül már lehet kikészültem volna. Főleg hogy már nem is alszik délután. Hajnali 5-től 21-ig pörög.

2018. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,ö az apja. Nem segit a hazimunkaban,gyerek korul sem. Azt mondja hetkoznap dolgozik, hetvegen pihenni akar.Egyedul meg nagyon nehez a kislanyommal.
2018. júl. 1. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!