Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennètek a helyembe, jót...

Mit tennètek a helyembe, jót cselekszem vajon?

Figyelt kérdés
Volt fèrjem rosszba van az anyjával (anyosommal)aki nagyon jó teremtès, imádja a 2 unokáját ki hivott minket nèmetországba 4 napra a volt fèrjem kikelt magából, ès megtiltotta hogy kimenjünk fenyegetözött mindennel. A gyerekek imádják az anyosom ès ö is a gyerekeket. Tehát ugy döntöttem hiszti ellenère is kimegyünk hozzá 4 napra. Helyesen cselekszem?

2018. júl. 8. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is így cselekednék. A volt és nem a jelenlegi férjed,arról meg nem tehetsz,hogy ő rosszba van az anyjával.

Majd megemészti.

2018. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Miért vannak rosszban? Egy nagyon jó teremtésre általában nem haragszik a saját gyereke.

Szerintem, ha az apuka ellene van én nem vinnénk, főleg külföldre. Nem is a te rokonságod és ez az én szememben felesleges vita és erőfitoktatás.

2018. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a volt fèrjem 4 ève agresszivvá vált, sajnos. Rossz társaságba keveredett.
2018. júl. 8. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
28 napig viheted a ferjed engedelye nelkul oket kulfoldre.
2018. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én vinném őket, a gyerekek miatt. Azért, mert az apjuk nincs jóban a nagymamával, a gyerekeknek miért kellene tőle elszakadnia? Főleg, ha együtt sem vagytok. Egyébként a nagyszülő hivazalosan is kérhet láthatási jogot. Szóval ha a volt férjed nagyon ugrál mondd meg nekinnyugodtan, hogy egyszerűbb így, mintha jogi úton kell a mamának kijárni. A gyerekeknek biztos nagyon jó élmény lesz. :)
2018. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Én is kivinném őket. A köztük lévő konfliktusnak semmi köze a anyós-gyerekek-te közötti kapcsolathoz, mivel már nem vagytok együtt.

A gyerekeknek örömöt okozol vele? Neked jó?

Ha igen ennyi a lényeg.

2018. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férjed engedélye nélkül - ha közös a láthatás - NE viheted ki az országból.
2018. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!