Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a gyerekeid kapcsolata...

Milyen a gyerekeid kapcsolata az új pároddal? Mit lehetne tenni ha egyáltalán nem fogadják el a páromat?

Figyelt kérdés
Együtt élünk.
2018. júl. 11. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne tudni, hogy mi a bajuk vele. Milyen idősek a gyerekek, te és a párod?
2018. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Senki se szereti ha uj apukaja vagy anyukaja lesz

Ez a helyzet es kesz

2018. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1,5-4-13 évesek.

Bármit tesz a párom az nem jó nekik. A nagylányom folyamatosan beszól neki, úgy beszél vele ha én nem vagyok ott mint egy kocsis.

Rengeteget beszélgettünk már erről. Meg is büntettem, de semmi javulás, változás. A kisebbet is ellene hangolja. Nem tudom mit tehetünk még.

2018. júl. 12. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne elfogadniuk?


Az, hogy TE szereted, egy dolog... fordítsd meg:

A lányod összejön egy nem szimpatikus fiatalemberrel majd a megkérdezésed nélkü rákényszerít, hogy együtt éljetek.


Én is gyűlöltem a mostohaanyámat, bár ő adott rá okot bőven. De már alapból az, hogy együtt KELL élned egy olyan emberrel, akit nem te választasz, és esetleg taszít a viselkedése, meg az egész pasas-nő, és nem tehetsz semmit.

Sőt, még te vagy a szmét, amiért nem jössz ki vele jól.


Tudod: értelmes ember a neki nem tetszőtt elkerüli és ignorálja. Akkor van gond, ha ez nem lehetséges.

2018. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonlo cipoben vagyunk,csak nalunk van 1 kozos gyerek is.

A nagyokkal nem jon ki parom.mondjuk o nem is annyira tori magat.

A ket gyerek meg mar belefaradt a probalkozasba,es mostmar en is.

Amint sikerul megyunk a gyerekekkel.probalkoztam sokaig,de be kellett latnom,hogy a gyerekeim a legfontosabbak,es nekik az a jo ha nem vagyunk egyutt.

Ha parom nem szekalna oket allandoan minden aprosagert akkor mas lenne a helyzet,de akkor a gyerekek is elfogadnak.mert az elejen nem volt ezzel gond,csak miutan osszekoltoztunk.akkor kezdodtek a problemak.

Mindig mindenen all a bal,ha az iskolaban kell befizetni valamit,ha valahova el akarok menni a nagyokkal(mozi,meki,akarmi),ha ruhat kell venni es nem 3000ft alatti dolgot.a picinek mindent lehet a nagyoknak meg joforman semmit.

A nagyokat sokat viszi ex anyosom,mindenfele programokra,nyaralni hetekre.erre parom feltekeny es ezert nem akar kozosen nyaralni,vagy a leheto legolcsobban meguszni a kozos nyaralast mert a nagyokat amugy is viszi a mama.

Pedig az o anyjanak sincs megtiltva,de az meg tesz az unokara magasrol.

Anyagilag is boven beleferne neha a nagyokkal egy-egy kulon program de nem lehet.

Ha szerencsenk van mar kovetkezo honapban tudunk koltozni.megvaltas lesz a gyerekeknek.

2018. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nincs. Töri magát mindent megadna nekik, de a jó sem jó.
2018. júl. 12. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlem: miért kéne egy vadidegent elfogadnia a gyerekeidnek? Azért, mert NEKED a párod és TE szereted?


Az tök jó, de attól nekik idegen.

2018. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!