Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehet a szülő, ha nemi...

Mit tehet a szülő, ha nemi erőszak áldozata lett a lánya? (8 éves)

Figyelt kérdés
Családban történt eset, az édesapát jól ismerjük, mert a rokonunk. Négy gyermeke van összesen, két majdnem felnőtt fia az első házasságából, a második házasságából két 8 éves ikerlánya, akiket 42 évesen szült a második felesége vagy 5 év próbálkozás után...Egyik kislány az áldozat sajnos. Az apa nagyon okos, tanult ember, de három emberért öl: a feleségéért és a lányaiért. A felesége is odáig van, de azt mondta a férje nagyon ki van fordulva magából ... Gondolom nem kell részletezni, mi jár az apa fejében :(

2018. júl. 16. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Pl feljelentést tehetnek.
2018. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Talán kaphat segítséget onsegítő csoportban vagy pszichológusnal. Ez számára is trauma. Ki tette?
2018. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Épp ma volt ez a téma a "Vendég a háznál" c. műsor ismétlésében! Ott szót ejtettek egy tudtommal nonprofit szervezetről, akik pont az ilyen gyermekeket érő nemi (szexuális) vagy egyéb erőszakok, abúzusok feltérképezésére és kivizsgálására szakosodott! A weboldaluk:

[link]


Fordulj bizalommal hozzájuk, a kommentelők pedig ha valaki ilyet tapasztalnak a közvetlen környezetükben, adják tovább az infót!

2018. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fejlelentés, amellett pedig felesleges bosszún való agyalás helyett a GYEREKNEK segítsen!


Mometán ugyanis a kislánynak a legrosszabb, nem hisztizni kell, meg sajnálkozni, hanem elkedeni JÓ szakembert keresni a kislánynak.

2018. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont azért ajánlottam a barnahus-t, mert ha csak feljelented eszetlenül, azt bizonyítani is kell, nekik meg megvannak a gyerekbarát módszereik arra, hogy bizonyíthatóvá tegyék a bűncselekményt, ha tényleg az történt! Ők ebben a "jó szakemberek"! Ha csak azt írod előző, hogy "feljelentés" meg "jó szakember" de konkrétumokat nem írsz, azzal a kérdezőnk hol lesz előrébb?


#3-as voltam.

2018. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a bosszú híve vagyok, segitsenek a lánynak igen, de attól még meg kell bünhődnie az elkövetőnek, én sem hagynám annyiban.
2018. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!