Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Masnak is van olyan 5 ev...

Masnak is van olyan 5 ev koruli gyereke, aki annyire igenyli a szulo jelenletet, tarsasagat, allando foglalkozasat, hogy azzal szinte "megfojtja" a szulot?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem is és az oviban is több szülöt ismerek.


Miért?

2018. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Annyit csinal a gyerek amennyit a szulo enged. Nekem nem hagytak h a fejukre nojek. Ha nincsenek hatarok szabva akkor a gyerek nem fogja mondani h "eleg". O azon van h a maximumot harcolja ki.
2018. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen sajnos :(
2018. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
A kettesnek adok igazat. Az a baj a mai szülőkkel,hogy nem hagyják a gyereknek h unatkozzanak,vagy h elfoglaljak saját magukat. Jol néztünk volna ki anno ha egesz nap nyüstöltük volna a szuleinket...
2018. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Én is egyetértek a kettes válaszolóval.

Furcsa irányt vette a gyereknevelés egy ideje... bár nevelésnek nem igen nevezném.


Tisztelet a kivételeknek! Mert szerencsére belőlük is akad bőven.

2018. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Biztos van. Annak aki hagyja és nem volt kepes "elengedni" időben a gyereket
2018. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a nagyobbik olyan, hogy nagyon igényli a vele való törődést, szinte egész nap velem játszana, vagy percenként hív, mert mindent meg akar mutatni. Mindig mellettem van, segít a házimunkában is, főzésben (pedig fiú), csak hogy velem lehetten. És mikor elaludt a kicsi, beül az ölembe és beszélgetünk elalvás előtt sokat, könyveket nézünk, olvasok neki, amit szeretne. Nem nevezném "megfojtásnak", mert imádom, hogy ilyen és azért megérti, ha vmi olyan dolgom van, hogy most nem alkalmas, de nagyon igényel még.
2018. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mar csecsemonek is ilyen matrica volt,nem arrol van szo, hogy nem hagyjuk "felnoni", allando programokkal ostorozzuk vagy nem hagynank unatkotni, sot, napi harcok vannak annak erdekeben, hogy legyen kreativabb, onallobb, ami 5 evesen szerintem javat szolgalna majd az eletben, de o minket nyustol es csak velunk akarja minden percet itthon eltolteni. Igy viszont megfojt.
2018. júl. 19. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyke? Így azért érthető, egyedül nem olyan élvezetes játszani, és még csak 5 éves. Én is egyke vagyok és folyton anyukámon lógtam (ráadásul egyedül nevelt), mindig mindent együtt szerettem csinálni. Ez személyiség kérdése is.
2018. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

1. Válaszolo vagyok: 3 gyerekünk van ö a legidősebb. Matrica az elsö naptol,hogy megszületett. Hordoztam mert igényelte. Hagyom leválni,okos,ügyes,jól nevelt,tud unatkozni is, DE ő az aki igényli a testközelséget,katasztrofa az alvása a másik kettő szépen alszik ő nem,neki tuti átkell jönni éjszaka.

Mindig figyel,olyan mint egy szivacs..semmt nem lehet eötte mondani ami nem tartozik rá,folyton fülel még álmában is.


Egyszerűen csak mindenhol,mindenkor ott van.


:)


Néha fojtogato érzés, de ez nem jelenti,hogy nincs nevelve.. ilyen tipus, a másik két gyerekünk nem ilyen pedig egyformán neveljük őket..



Amugy viszont,hihetetlen szociális érzéke vsn, a gondoskodás kimagaslo nála..


Ma pl megvágtam az ujjam,azt hittem belehal a gyerek... annyira szeret minket,annyira a világ közepe vagyunk neki...

2018. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!