Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Javasolnátok jó gyermek...

Javasolnátok jó gyermek neurológust Budapesten?

Figyelt kérdés
A kislányom pár nap múlva 18 hónapos lesz, és még csak kapaszkodva lépeget, mászni 11 hónaposan kezdett. Felkapaszkodik mindenhol, szépen tolja a járássegítőt, néha rövid ideig megáll önállóan. Azt tudni kell róla, hogy iker-fél, 36 hétre születtek, de az egy perccel idősebb bátyja már régen szalad. Dévény tornára jártunk a mászás beindulásáig nyaki izomfeszesség miatt, és most megint kapja a kezeléseket. Amúgy nagyon mozgékony, érdeklődő gyerek, mászva gyorsan közlekedik, csak az önálló járás nem akar beindulni.

#járás #megkésett mozgásfejlődés #koraszülött iker #gyermek neurológus
2018. júl. 23. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Dr. Szabó Tünde Valéria. Mi voltunk nála, alapos, kedves, hozzáértő orvos.
2018. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bókay utcai gyermekklinika.

Neurológus: Farkas Viktor

Fejlődés neurológus: Felkai Mária

2018. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gezenguz alapitvanNal voltunk, ott egyszerre meri fel a gyerekeket neurológus és gyógytornász. Nagyon elégedett voltam
2018. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kell kérnem beutalót a gyerekorvostól?
2018. júl. 23. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Én írtam a Gezenguzt. Ott ha van beutalod ingyenes a vizsgalat, ha nincs akkor 16000 Ft, szóval oda kelleni nem kell, csak időpontot kerni.


Viszont minden honapban tartanak egy ingyenes mozgás fejlődési szuronapot. Oda is be kell jelentkezni, és akkor ok javasolják is ha kell neurológiai vizsgalat vagy torna vág bármi. Szerintem érdemes lenne elmennetek

2018. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, nagyon köszönöm a hasznos tanácsot, utánanézek és el fogom vinni a kislányomat!
2018. júl. 24. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!