Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves mit tud játszani?

2,5 éves mit tud játszani?

Figyelt kérdés

2 hétig nálunk lesz napközben néhány órát egy rokon kisfiú (unokanővéremé). Akarok venni pár játékot, mert semmi nincs nálunk, mindent elajándékozott anyum.


Szóval vettem olyan dominót, amin állatkák vannak, de elbizonytalanodtam, lehet még nem tud vele játszani? Ezen kívül vettem egy kis vödör aszfaltkrétát, felfújható labdát, pár homokozó játékot. Biztos hoznak ők is valamit, csak az újdonság varázsát akarom elérni. :-D


Olcsóbbakat írjatok légyszi, nem túl nagy a büdzsé, még tanulok. :-D


2018. aug. 1. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, de miért nem kéred meg anyukát hogy csomagoljon pár játékot? Én is úgy készülök ha olyan rokonhoz megyünk ahol nincs játék.

Amúgy vehetsz gyurmát,vannak már ilyen nonamek olcsón, olcsóbb építőkockák, dominóval még nem fog játszani max tornyot építeni belőle.

Vidd el játszótérre az a legegyszerűbb amúgy, ott kitombolja magát, és nem kell pénzt költened, nem is a te dolgod tanulóként.

2018. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Homokozó,labda nagyon jó döntés.Pár kisautó még...és ami nem kerül pénzbe:műanyag üvegek,tojástartó doboz,kistáska+pakolnivaló😜ilyen egyszerű dolgokkal is nagyon jól elvannak.Legjobb program még a fogócska,bújócska,vizezés minden formája és a kavicsgyűjtés zsebbe,kisvödörbe😄😄
2018. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk minden a kisautó, ezenkívül bent szívesen firkál, gyurmázik. Mással nem is igazán játszik mostanság, inkább pakolászik. Sok mindent ki lehet nekik találni, ami semmibe sem kerül. Ha meg tudjátok oldani lyukasszatok ki kupakokat és fűzzétek fel vele, azzal elszöszmötöl. Kint lehet kavicsot gyűjteni, festeni. Ha jó idő van pocskolhat, ehhez nem is kell medencét venni, jó egy nagyobb műanyag edény, lavór hasonlók. Nekünk van medence, de nem is fürdik benne, hanem homokozós vödörrel meríti a vizet. Esetleg a vízipisztoly sem drága vagy buborékfúvó. Hidd el még ez a korosztály jobban örül az általunk kitalált és butaságnak, haszontalannak hitt dolgoknak.
2018. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem tudna még ezzel a dominóval szabályosan játszani. Homokozójátékkal viszont nagyon jól ellenne. Fakockákból építeni szeret nagyon tornyokat, kisautózni szokott sokat, labdázni, meg nemrég vettem neki ilyen szeletelhető műanyag zöldségeket, azt imádja. Ha meg kint vagyunk a konyhában, akkor mindig "főz" ő is, adok neki kicsi lábost, fakanalat, habverőt, azzal tök jól elvan.
2018. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!