Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti ünnepelnétek együtt a...

Ti ünnepelnétek együtt a gyerekek születésnapját? Kislányunk októberben lesz 3 éves, kisfiunk novemberben 1 éves.

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát, inkább nem. Mindeggyiknek jár a szülinap.
2018. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mindenkinek megjár a külön szülinap.
2018. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

A napján tartanám. Jár nekik a saját születésnap.

2018. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
A gyerekeim szülinapja között 3 nap van. Egyben és külön is tartottuk már. Most kérdeztem (3 és 5 évesek) és egybe kérik tartani idén. Én alkalmazkodom a kéréshez minden évben.
2018. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is külön ünnepelném.
2018. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezd meg a kislányodat, hogy mit szólna ahhoz ha együtt ünnepelnétek a szülinapját az öccsével, ha nem gond neki tartsátok úgy hiszen egyszerűbb egyben "letudni" ezt. Mi a tesómmal mindig együtt tartjuk a családi részét, így szeretjük (mikor kicsik voltunk külön-külön meg volt ünnepelve, de ezt mi nem igényeltük), ugyanakkor a barátainkkal külön is ünneplünk.

20L (tesóm 11)

2018. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem még igen.

Még a 3 éves sem tudja igazán felfogni, hogy ez csak neki jár.

Majd úgy is külön akarják mikor a lányod kb 5-6 éves lesz.

Ès ugye most még gondolom csak család vagy a te barátaid jönnek.

Késöbb mikor jönnek az ovis/iskolás barátok akkor kell külön tartani.

2018. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Én március 25-én születtem, bátyjám április 11-én! nekünk mindig együtt tartották, engem ez sosem zavart,mert ajándékot külön kaptunk! csak a családnak,nagyszülőknek is így egyszerűbb volt
2018. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A fiam és az unokatestvére közt 4 nap híján 1 év van. Felmerült, hogy tartsuk egybe a szülinapokat, de nálunk a férjem egyértelműen ellenezte. Így külön lesz.

Testvéreknél már más a dolog, ott nem lenne annyira kirívó.

2018. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En januar 26-an noverem macius 1-en szuletett es kicsinek mindig egybe volt tartva. Utalatam nagyon. En nem tartanam egyutt. Ha egyszer lesz kisetesoja a lanyunknak es kozel lesz a szuletesnapjuk akkor is kulon tartom.
2018. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!