Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert nem hajlandoak a kisgyer...

Miert nem hajlandoak a kisgyerekek enni?

Figyelt kérdés
Akar hanyszor latok gyerekeket megy a hiszti ha enni kell... ritka kivetellel latok parat aki egyhelyben marad es eszik. Nem tudom h mi annyira szornyu az evesben, hogy hisztiznek sornak es menekulnek tole a gyerekek.

2018. aug. 23. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem fontos a szülői példa mutatás,pl apa,anya,tesók,mind leülnek legalább egy nap egyszer az asztalhoz,és együtt jó hangulatban megeszik a levest vagy a főzeléket. Hangsulyozom hogy a családi asztalhoz,nem a konyhapulthoz meg a 2 db bárszékhez. Az is sokat jelent szerintem hogy a szülő hogy áll a hozzátápláláshoz,ismertetni kell a gyereket az ízekkel minél korábban,a rágással,a harapással,a darabos ételekkel. Anyósom majdnem sírt mikor a 7 hónaposom rágta,szopogatta a kovi ubit,semmi baja nem lett tőle,ellenben imádja a mai napig,a leveseket csak ùgy dönti magába,mert ez lett vele megszerettetve.
2018. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Azert, mert dolguk van :)

Sok kisgyereknek az eves csak egy olyan tevekenyseg, ami elveszi az idot a jatektol:d

2018. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érnek rá enni :D A világ baromi érdekes, nekik fontos dolguk van, nincs idejük ilyen muszáj dolgokra, mint az evés. A lányom pl. simán ellenne egész nap úgy, hogy ha megéhezik, bekap pár falatot, éppen csak annyit, hogy ne érezze az éhséget, és rohan is tovább. Marhára nem hatja meg, hogy az apja meg én kedélyesen beszélgetve, jókedvűen, jóízűen eszünk, ő megy a dolgára, ha hagyjuk.
2018. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az én kisfiam meg pici 11 hónapos, de imád enni, az az egy dolog amivel egy helyben lehet tartani,
2018. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akárhányszor..

Látszik még nincs gyereked,tök gyerekfüggő.

Enyém tök nyugis 2 és fél éves, fél órát is képes szöszmötölni evés közbe mert ő meg sokszor elbohóckodja.

2018. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam is asztalnàl ülő evő volt. Aztán 2 éves kora körül kinyílt neki a világ és nem hajlandó egy percre sem leülni. Hiába eszünk együtt, hiába parancsolunk rá, hiába van rendszer. Ordít amíg el nem mehet.


Én hagyom most ezt. Kitartok a közös étkezés mellett, erőltetni is fogom és bizok abban, hogy egy idő múlva visszatér.. Mást nem tudok csinálni.

2018. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!