Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lenyírtam a 6 éves lányom...

Lenyírtam a 6 éves lányom haját most meg mindennap hisztizik és mindenre az a válasza h nem. Már nem bírom. Mitcsináljak már?

Figyelt kérdés
Csúnya volt már neki elvolt nagyon töredezve, most a válláig ér. Mindig mondja hogy nagyon rövid. Amikor lenyírtam 1 órát bőgött.
2018. aug. 27. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Vágasd le a sajátodat is ugyanakkorára. Ha egyfprma hajatok lesz, talán úgy jobban elfogadja.
2018. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Lenyírtam... Mi ő, birka? Talán levágtam.

Bírom ezeket az önkényes anyukákat, aki azt;képzelik, hogy fodrászok... Miért nem vitted profihoz, hogy nagylánynak érezze magát? Akkor biztos nem sírt volna.

2018. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem szerette volna levagatni akkor miert vagtad le neki...
2018. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Adj neki a hajbalzsamodból, vagy ha van hajvégápolód, akkor azt. Magyarázd el neki, hogy szép, hosszú haja lesz, de ehhez ápolni kell, hogy ne töredezzen. Nézzetek együtt ezzel foglalkozó cikkeket, videókat. Tanítsd meg rá, hogyan fésülje, ápolja a haját. Ha nem érti, miért kellett levágni, persze, hogy ellenkezik.
2018. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Eső után köpönyeg.
2018. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Igaza van, nincs jogod erőszakoskodni vele, neki kell a hajat a fején viselnie, nem neked.

Velem is megcsinált ilyeneket a nagymamám, én is sírtam minden nap, amíg vissza nem nőtt.

Nagyon tud hiányozni, amit megszoktál.

Az is lehet, hogy úgy érzi magát szépnek, vagy mások egyenesen azt mondták neki, hogy a hosszú haja miatt szép, esetleg valaki emiatt szerelmes belé.


Amúgy nem szabad évente 5-8 centinél többet vágni, mert meglehet, sose nő vissza ugyanolyanra, több ismerősömmel ez történt.

2018. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Erőszakkal keresztülvitted az akaratodat az ő testét érintő dologban.

Tessék: itt az eredmény! Utána 1 órán át sírt és azóta minden nap hisztizik és ellenséges veled.

Megérte?

2018. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Egészséges haj növekedése nem áll meg attól, hogy 5 centinél többet vágtak belőle.😂 Nekem 6 évesen egész rövid, fiús frizurát vágtak a derékig érő hajamból, kamaszként simán megnövesztettem ugyanúgy, dúsabb lett, mint kisgyerek koromban. Egyébként nem valószínű, hogy erőszakkal vágta le a kérdező a gyerek haját, az elég nehezen kivitelezhető, mindössze annyi történt, hogy valamivel rövidebb lett, mint amire a kislány számított. Ettől nem dől össze a világ, némileg túllihegitek a történetet.
2018. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

8: Neked igen, másoknak meg nem.

Vagy azt hiszed, csak az van a világban, ami veled történik?

2018. aug. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

8: Akkor nem túllihegve meg tudod oldani a Kérdező és a kislánya problémáját? Mert mindenről írtál, csak a kérdésre nem adtál megoldást.

Esetleg menj oda kérdezőhöz meg a kislányhoz és mondd meg nekik, hogy nincs is problémájuk. A kislány nem sír, nem ellenkezik, nem is bánatos, nem hiányzik neki a haja, nem haragszik az anyjára, a kérdező meg szót ért a kislánnyal. Jaaaa, neeem!

2018. aug. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!