Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adjam be a multi...

Hogyan adjam be a multi ragotabletta a 3 evesemnek? Elso nap megette, azota utalja es azt mondja nem jo?

Figyelt kérdés

Osezetortem kakaoba .. ugy se kellett..

Osszeragattam vele es mondtam igyon ra vizet .. ugyse.

Hogyan adjam be neki a vitamint?

Sajnos ebbok nincs szirup.


2018. aug. 29. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor vegyél neki másfajtát. Az én lányom is csak a kanalasat eszi.Egy ideig elfogadta a Forever Kids-et is,de kb.2 hónap után azt is megutálta.
2018. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Direkt vettem ezt. Multi tabs..

En csak ebben bizom az ovikezdesnel. Sok jot olvastam rola. Mint ahogy nalam sem mindegy milyen vitamint eszem, nala sem.

2018. aug. 29. 12:44
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Akkor meg mi a kérdés....?

Csak ebben bízom...hàt akkor ne adj neki.

Ebbe miért bízol? Mi a garancia hogy ez hipiszupi?

És milyen vàlaszt vàrtàl? Vénàs adagolàs,vagy éjjel csempészd a szàjàba, vagy mi.???

2018. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Vegyél másikat. Egyébként nagy valószínűséggel így is beteg lesz,hiszen a közösségben hamar terjed minden.
2018. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Én az actival kid gumivitamint adom, ez cukormentes meg marhazselatin sincs benne. Hát lennék bajba, ha nem enné meg, mert se marhásat, se cukrosat nem ehet. Gumicukor amúgy, szereti.


Ha nem eszi meg, nem tudod ráerőszakolni. Másfajta jobb lenne, mintha semmilyet nem kapna. Szerintem.

2018. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Engedd el! :)

Tudod, hogy hány ezret dobtam már ki az ablakon, mert nem hajlandó megenni?

A vitamint nem fogom erővel belenyomni, mint a gyógyszert, neked se ajánlom!

2018. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Szinte az összes ugyanazt tartalmazza. Tehát egyik sem sokkal jobb vagy rosszabb, mint a másik. Ha nem eszi meg, tényleg vegyél másikat. Szirupot, gumicukorkát, vagy vegyél Béres cseppet, plusz C vitamint. Belecsöppented a teájába, italába és észre sem fogja venni. Az is nagyon jó egyébként.
2018. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Mennyit evett már meg az apukája mert a fiam fújjogva köpte ki? :D

Béres cseppet nem adok neki mert növeli az étvágyat hízik tőle.

Marslakócskákat imádja, egy játék milyen motiváló neki :)

2018. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Vegyel masikat, a vitamin az vitamin, fuggetlen attol, hogy melyik ceg gyartja.

" ebben bizom " Ne legyel mar ilyen korlatolt! A B vitamin az B vitamin akkor is ha Csajagorocsogen dobozoljak vagy egy francia laborban.

2018. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Én már elengedtem ezt. Kúraszerűen kap probiotikumot, az az egyetlen amit hajlandó bevenni, és van is értelme.
2018. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!