Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljesen remenytelen kisgyerek...

Teljesen remenytelen kisgyerek mellett allast keresni?

Figyelt kérdés

A regi munkahelyem messze van, szeretnek kozelebbit keresni most hogy a gyerek 2 evesen bolcsibe megy.

El kellene kezdenem allasinterjukra jarni, de egyszeruen nem tudom megszervezni mar azt se. A beszoktatas csak hetek mulva kezdodik, nincs kire biznom a gyereket. A ferjem rengeteget dolgozik, nem tud szabadsagot kivenni. Kocsim nincs, igy csak egy behatarolt utvonalon tudok munkat vallalni ugy, hogy visszaerjek a gyerekert, aki igy kb hajnaltol estig bolcsiben lenne. Eleve 6-7 oranal tobbet nem tudnek vallalni, es ugy is rohannom kene.Igy egyaltalan milyen munkaltatonak fogok kelleni? Plane ha tudja h bolcsis a gyerek ugyh egyfolytaban beteg lesz? Reszmunkaidos allas eleve alig van, sot szinte egyaltalan. Ott tartok, hogy felsofoku vegzettseggel kenytelen leszek tescoba menni kasszasnak vagy takaritonak, mert kb ilyen allasajanlatpok vannak reszmunkaidoben...Mas hogy csinalja???


2018. szept. 3. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Úgy, hogy a gyerek apja is kiveszi tevényeken a részét, ha kell, más pozíció vagy más munkahely vállalásával pl: egyik szülő viszi, másik hozza.


Vagy megfizettek valakit arra a pár órára. Rövid távon talán nem éri meg, de hosszú távon befektetés a saját jövődbe, és a család boldogulásába.


Szóval, nem reménytelen. Itt nem csak neked van gyereked, hanem az apjának is. Csak akkor reménytelen, ha valamiért abban a tévképzetben éltek, hogy a gyerek csak a te dolgod és felelősséged.

2018. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Mennék a gyenge állásra is, és ha csak az jön össze, legalább van. Közben nyíltan keresnék diplomás állást, többműszakos mellett bizonyos hetek tökéletesek rá. Használnám a fejemet persze, mert lehet házon belüli üresedés is, ami ideig-óráig megteszi, onnan állást keresni pedig megintcsak elég jó ómen. Egy-egy szabadnapot ki kell venni, de ennyi a bukta rajta.
2018. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Én pl úgy csináltam, hogy van kocsim, és vezetek. Reggel én viszem a fiunkat, és délután a férjemmel megy haza.

Gyed alatt elvégeztem egy szakmát, amivel könnyen elhelyezkedtem.

És olyan helyen telepedtünk le, ahol mindketten találtunk normális munkát...


Szóval ezeket a dolgokat gyerekvállalás előtt is átbeszéltétek gondolom.

És nem biztos, hogy mindig beteg lesz.

2018. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
igy hogy keres gyerek kompatibilis munkát ,amig kicsi a gyerek.
2018. szept. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!