Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ennyire érezheti a tesó jöttét?

Ennyire érezheti a tesó jöttét?

Figyelt kérdés

Hivatalosan még másfél hét és érkezik a tesó. Van egy 2,5 éves lányom és olyan furcsa lett. Úgy megváltozott kissé a viselkedése.

Pl a pelus is. Egész nyáron már magától pisilt a bilibe/wc be. Szólt ha kell neki. Most meg megint becsurgat néha, meg hozza a pelust, hogy azt kéri. Reggel is már az esti pelust vette le magától es ült a bilire. Most meg alig lehet leimádkozni róla. Pedig nem izélek a pelussal h igenis vedd fel. Már örültem h csak éjjelre kell.

A másik a cumizás. Jó. Ebben én is hibás vagyok, de nem gondoltam h visszakéri. Mert van egy ilyen emlékdoboza. Aztán a minap megnézegettük. Ugye benne volt a cumi is. Nem lehet eldugni se előle.

Aztán a bújás. Eddig is bújós volt, pláne mikor leválasztottam a ciciről. De most valahogy nagyon az lett. Ez mondjuk nem is zavar. De álmában is. Eddig a nagy ágyon simán arrébb raktam, ha átgurult a helyemre. Most meg 1 cm t nem lehet arrébb menni mert jön oda szorosan.

Meg úgy kissé alapbol furcsa lett. És ez nem az idő. Ez valami más. Meg van, hogy hanyatt fekszik és mintha picibabát játszana. Meg úgy mondja is h oá oá.

Előfordulhat h a tesó miatt? Pedig még meg sem érkezett. Eddig azt olvastam h miután meglett a tesó akkor vannak ezek a visszafejlődések.

Mit tegyek?



2018. szept. 3. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre azert nem valaszolt senki, mert annyira nyilvanvalo ra a valasz h kar ragozni. Igen, erzi, es feltekeny. Ebben fog telni az elkovetkezo nehany ev. De lehet h egesz eleteteket vegigkiseri majd a testverfeltekenyseg. Olvass a neten a temaban.
2018. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is féltékeny. Biztos hallotta, hogy sokat beszéltek a babáról. Figyelj oda mert hatalmas baj lesz belőle :( nálunk is így kezdődött, 29 éves vagyok és nem beszélek a tesómmal, alig vártam hogy külön éljünk.
2018. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!