Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most tényleg ekkora probléma...

Most tényleg ekkora probléma hogy bentmaradt a kocsiba a lányom?

Figyelt kérdés
6 éves. Beszaladtam 5 percre a boltba,ő nem akart jönni, kint maradt a kocsiba. A bejárat előtt van a parkoló,szóval egy percre kb az ajtótol. Ablakokat leengedtem, az ajtó nyitva volt , ha barmi van, ki tudjon szállni. A kulcsot kivettem persze a kocsibol.
2018. szept. 5. 19:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
Én nem hagytam volna kint. Nem vagy rossz tőle de én tuti megorultem volna ha kiszall az autók közé
2018. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%

Biztos nem hagytam volna bent. Nyitott ajtó: elmegy/elcsavarog, vagy őt lopják/csalják el.

Másrészt 6 éves, ki kell bírjon egy bolt látogatást, ha tényleg 5 perc, akkor főleg. Én csak igaz ismeretlenül, de arra kérlek ne hagyd a kocsiban többször egyedül. Bármi megtörténhet. Bármi.

2018. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ez egy kisbolt.Nincs forgalom,pláne nem autó.Talán 2 autó állt a parkolóba.Gyalog jön le mindenki, mi is általában, de most hazafelé jöttünk és azért álltam meg ott.
2018. szept. 5. 19:22
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

Sztem nem gond.

6 evesen en mar sok mindent felfogtam, o is eleg nagy mar.

2018. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem megy el,nem csavarog, okos kislány. Megérti hogy bent ül, megvár,sietek s jövök.
2018. szept. 5. 19:29
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
te tudod... de én nem hagynám bent, vagy bejön velem, akár sírva vagy én sem megyek a boltba - aznap nincs vacsora, na bumm.
2018. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Miért tetted fel a kérdést? Szólt miatta valaki?
2018. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
51%
2018. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

Hát nézd... okos gyerek voltam, szintén nem forgalmas kis boltba jártunk, de ennyi idősen simán volt, hogy elvitt valami idegen kamu leszólítással, ami nem tűnt gyanúsnak. Még kocsiban hagyás sem kellett hozzá, csak odébb léptem, amíg anyám pakolt vásárlás után vagy ilyesmi, szóval nem hagyott kint.

Kb. másfél percbe telt, mire utánunk rohant, és akkor már jóval lentebb jártunk az utcán. 25 év telt el, de azóta is hallgatom, hogy ott akartak ellopni a bolt elől, mert olyan kis lüke voltam. :D


Szóval én aggódnék, sajnos rossz emberek mindenhol vannak. Ettől rossz anya nem leszel, előfordul, hogy adott pillanatban nem úgy cselekszik az ember, ahogy kéne, végül is nem lett baj. De rendszer nem csinálnék a dologból.

2018. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Elég gonosz hozzásolás lesz ez most...de ahol nem hagynád a pénztárcád..ott ne hagyd a gyereket sem. Ennyi. :)
2018. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!