Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális viselkedés egy...

Ez normális viselkedés egy gyerekkel szemben?

Figyelt kérdés
Pár napja egy hosszabb vonatúton egy kisgyerekes családdal utaztam, két szülő, egy 6 és 4 év körüli kislány, meg még két felnőtt, nagynénik vagy barátok. Sok csomaggal utaztak, gondolom nyaralni voltak vagy valami hosszű hétvégén. Elhelyezkedtek nagy nehezen, körbe csomagok, az egyik kislány ült az ablaknál legbelül, és amikor elindult a vonat, a gyerek megszólalt, hogy szomjas, erre az egyik nő színpadiasan rávakkant, hogy ki nem szarja le, és ezen mind harsányan vihogni kezdtek. Ez normális?
2018. szept. 13. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális. Ha ez így viselkedik nyilvánosan, hogy viselkedhet az otthonába a 4 fal között.
2018. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott az eszembe.
2018. szept. 13. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, idióta..
2018. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha akarki igy nyilvanul meg a gyerekem fele,legyen az rokon vagy barat visszakezbol verem pofan.. Nemhogy meg rohogjek rajta..

Nem normalis viselkedes...

(Persze a verekedes sem,de lenne hozza par keresetlen szavam:D)

2018. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Apám 1x ugyanerre ugyanezt válaszolta a nevelt fiának. Mivel voltam kb 12 éves, én is röhögtem, na... Utólag jó nagy primitív, tirpák beszólásnak tartom, de utána még elkezdte oktatni a 6 éves kissrácot, hogy nem célozgatni kell, mondja, hogy inni kér, és akkor kap...
2018. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Sosem fogom megérteni az ilyen kérdéseket. nem, nyilvàn nem normális. Nem is értem erre milyen választ vár a kérdező.
2018. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja még mneg is ideologizálta valami erőltetett marhasággal, hogy csak üvöltözni meg idegbetegeskedni akart a gyerekével szemben, te meg még veregeted is a vállát utólag is, hát ez egészen megdöbbentő
2018. szept. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!