Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekekkel utazás, hogyan...

Gyerekekkel utazás, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

3 és 5,5 éveseinkkel szeretnénk meglátogati egy külföldön élő közeli rokont, repülővel mennénk, de az orszàgon belül autóval kellene közlekedni, autós ülés pedig ott nincs és kérni sincs kitől...

Rengetegszer olvasom/hallom, hogy kicsi gyerekekkel utazgatnak ide-oda, ők mégis ezt hogyan oldják meg? Jól van Pistike ülj be simán hátra hátha nem lesz balesetünk/nem kap el a rendőr?


2018. szept. 14. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Autosüléssel csinálja mindenki, jól meg is büntetnek ha nem használjátok.
2018. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Itthon hogy oldjatok meg?

A lehetosegek;

- visztek innen ülést

-vesztek ott

- nem közeledtek autóval

-egyáltalán nem utaztok el


Amúgy te valóban egy felnőtt ember, gyereket neveli szülő vagy ennyi esszel ?

2018. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Bár saját tapasztalatom nincs, de úgy tudom, tudsz úgy autót bérelni, hogy gyerekülést is kérsz hozzá.
2018. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Na mi gyakorlott utazok vagyunk.Egy gyerek utan ingyen fel tudsz adni vagy egy babakocsit, vagy egy autosulest a repuloteren a csomagoddal egyutt.Igy lesz nekik a repterig is meg onnan a rokonig is.Amugy autoberlesnel is kerhetsz a kocsiba, ahogy azt mar elottem irtak.Eszembe sem jutna anelkul utazni veluk, szerintem ne kockaztass!
2018. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Mi nem szoktunk autózni ilyenkor, csak repülünk és utána meg tömegközlekedünk, gyalog megyünk, taxizunk a reptérről. Ahogy adódik a helyeken.


Autóbérlés lehetséges gyermeküléssel együtt, gondolom, így oldják meg.:) De láttam már olyat, aki viszi, ez pedig a légitársaság kérdése, hogy hová tudjátok tenni, mit engednek stb.

2018. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom az ottani rokon kocsijával fogtok utazgatni. Ha nincs lehetőség ott kölcsönkérni, akkor béreljetek egyet. Gondolom nem a harmadik világba települt ki az a rokon, biztosan van opció bérelni, ezt ő elintézheti, mire odaértek. Feltételezem valahol Nyugat-Európában él, nincs olyan ország, ahol ez nem megoldható. Ha nagyon vidéken lakik, akkor a legközelebbi városban, 2018-ban azért ez már nem probléma, neten megnézi hol van erre a közelében lehetőség.
2018. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Én egy vidéki városban élek itt Magyarországon, két autókölcsönző van, mindkettőben lehet akkor is bérelni gyerekülést, ha kocsit nem is bérelsz. Gondolom más országokban is van erre lehetőség.
2018. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Amikor autót bérelsz akkor mond a gyerekülést is. Nem lesz gond jó utazást
2018. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!