Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap nekem kell vigyázni a...

Holnap nekem kell vigyázni a nővérem lányára.1 éves. Én még nem vigyáztam kisgyerekekre. És félek hogy majd valami baja lesz, megüti magát vagy valami. Mit csináljak hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
Vagy ha majd sír és nem tudom megnyugtatni mit csinálok?
2018. szept. 14. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelni kell rá, ennyire egyszerű.

Ha pedig sír, akkor ölbe veszed, felemeled és ringatod, simogatod, de ez mind jön ösztönösen.

2018. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Ez a dolog sok mindentől függ, pl. hogy Te hány éves vagy, és fiú vagy, vagy lány. Meg hogy eddig mennyit játszottatok együtt, meg mennyire van el a kislány az anyukája nélkül... Meg mennyi ideig kell vigyázni rá.

De nem lesz baj szerintem, ha folyamatosan rajta tartod a szemed. Legyen sok játéka, és kérdezd meg, hogy ha nagyon unatkozik vagy sír, akkor elviheted-e babakocsival sétálni a környéken.

Jó buli lesz, sok sikert!

2018. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lenyeg h ne panikolj be, ha mindent megtettel, es meg mindig sir/hisztizik. A gyerekek ilyenek. Ha esetleg nem tudod megnyugtatni, kinald itallal, ha cumizik akkor azzal, vagy tereld el a figyelmet valami jatekkal. Probalj uralkodni magadon, ha mar nagyon az idegeidre megy, akkor is.

Amikor hozzaersz, legyel hatarozott. Akar pelenkazod es kapalozik, akar amikor felveszed, vagy arrebb rakod, mindig hatarozott mozdulatokkal csinald. Szamits arra mindig, hogy haraphat, rughat, karmolhat, ennek ellenere tartsd biztosan, el ne ejtsd. Szamits arra, hogy nem fog hallgatni rad, barmilyen kedves vagy, es akkor sem, ha kiabalsz. Ne mergelodj ezen. Soha ne teveszd szem elol, ha mar jar, akkor mindig legyel mellette. Veletlenul se legyenek elol apro kacatok, muanyag zacsko, lufi, ezek nagyon fulladasveszelyesek.

Biztos h menni fog, hajra!

2018. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

21 vagyok és lány.

11től kell rá vigyáznom este 7ig.

2018. szept. 15. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!