Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hisztizik ha nem rózsasz...

Miért hisztizik ha nem rózsaszín ruhát adok rá? Mikor hagyja ezt abba? 3 éves.

Figyelt kérdés
Kapott cipőt fehéret de ő azt nem veszi fel mert neki rózsaszín kell. Meg van sok ruhája mindenfajta szín egyiket sem hagyja hogy ráadjam csak a rózsaszint. Miért lett ilyen?

2018. szept. 16. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Majd megszokja h nem minden ruhája rózsaszín.
2018. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez tetszik neki:D És dackorszakos, úgy hogy vagy a sarkadra állsz és te vagy a vezér, vagy hülyét fog belőled a pici lány csinálni, hosszútávon:DD
2018. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
12 éves kora után évekig csak feketét fog hordani. Halálfejeset. :-)
2018. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Örülj neki, hogy csak ennyi a “baj”, hogy rózsaszínt akar. Nővérem lánya 2 éven keresztül csak fiús ruhákat volt hajlandó felvenni.
2018. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Hülye ötlet, de vegyél neki rózsaszínt ezután. Vagy vásároljatok együtt ...
2018. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
37%
Kompromisszum! Erre rajzolj egy rózsaszín virágot, és mondd, h Ennyit tudsz tenni, nincs pénz másikra, de mamuszt/ papucsot választhat ő, az lehet rózsaszín. Vagy majd a következő cipő is, elvégre a szülő elég, ha a minőséghez ragaszkodik, a színt meghagyhatjuk a gyereknek.
2018. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez valahol jo dolog, hogy megeli a noiesseget. Igen, lehet mondani h meg kicsi. De emlekszem, en egesz eletemben azt hallgattam, hogy nem a ruha teszi az embert, egy kislany hordjon rajzfilmfiguras ruhakat, nem kell nekem a hosszu haj, nem viselhetek feketet mert meg kicsi vagyok, nem lehet sarka a cipomnek mert minek az. Aztan 16 evesen ott alltam egy katasztrofa ruhatarral es nulla stilussal, es persze onbizalom nelkul. Ugyh ha o attol erzi magat csinosnak, attol van onbizalma h rozsaszint hord, akkor hadd hordja. Persze a ruha meg oke, a cipot lehet h dacbol csinalja. Talaljatok vmi komprumisszumot ahogy elottem is irtak.
2018. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!