Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor érezted utoljára, hogy...

Mikor érezted utoljára, hogy sikerült életre szóló szép emléket szerezned a gyerekednek és mi volt az?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Diplomaosztóra egy párizsi utat kapott ajándékba a barátjával, tőlünk. Erre gyűjtött két egyetem mellett diákmunkából, hatalmas meglepetés volt, hogy kifizettük neki. Kb mióta 5-6 évesen az első Tour befutót meglátta, azóta azóta akart Párizsba menni :) Nem vagyunk gazdagok, szóval gyűjtögetni kellett, de ez volt az álma. ÉS mi tudtuk, hogy ott kérik meg a kezét :)
2018. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Még picik, így emlékezni nem fognak rá, de holnap megyünk állatkertbe, ami mindig elvarázsolja őket. 😊
2018. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezen még sose gondolkodtam. Ugyanis magamról tudom, hogy teljesen előre megjósolhatatlan módon lesznek fontosak és maradandóak egyes élmények, és semmi köze ennek ahhoz, mennyit készültél rá, mennyi szeretettel adtad, vagy mibe került.
2018. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
5 eves. Az idei nyári nyaralás sikerült felejthetetlenul jora (belföldi)
2018. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Még csak 3 éves múlt, szóval szerintem életre szóló emléke az eddigiekből nem lesz, bármennyire is örült az adott pillanatban :) Viszont az is megéri, ha ott és akkor látom rajta az örömet, még ha el is fogja felejteni. Ilyen volt nyáron a 3. szülinapja, amire a családtól közösen egy trambulint kapott (mi+nagyszülők+az egyik dédi dobtuk össze), ugyanis hónapok óta mondogatta, hogy annyira szeretne egyet, mindig nagyon örült, ha volt valahol, és kicsit ugrálhatott, nagyon vágyott rá. Hát, az az arc, amikor meglátta felállítva a kertben, mindent megért :) Ő erre nem fog emlékezni, de én biztos, hogy igen.
2018. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudta hogy hová megyünk nyaralni, azt mondtuk hogy balaton. De amikor meglátta, hogy reptérre megyünk és megtudta hogy californiába akkor volt leesve az álla 9 éves fiamnak. Azóta is mondogatja hogy élvezte
2018. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Boldogok a lelki szegények... pontozzatok csak, szerencsétlenek, nektek ez az életre szóló élmény.
2018. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sztem nem ok pontoznak hanem vki ide jar osszeugrasztani a nepet. Mas kategoriaban nem pontoznak le ennyit .
2018. okt. 13. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Idén februárban Párizsba vittem a nagyobbik lányomat a 18. szülinapja alkalmából. Fél évig szerveztem, hogy minden flottul menjen, mert nem tudtunk hosszú időre menni. Szülinapja estéjén - egy szerdai napon - kapta meg a szállásfoglalás papírját és beszállókártyákat és azon a hétvégén mentünk.
2018. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik gyerekemmel külön-külön is járok programokra, utazásokra, csak kettesben. Nekik is élmény, kérik, várják a kettesben töltött programokat, de nekem is legalább akkora élmény.
2018. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!