Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétvégén mennyi időt töltötök...

Hétvégén mennyi időt töltötök a gyerekeitekkel?

Figyelt kérdés

Mert én mindkét napon folyton csak velük vagyok. Vagy együtt csinálunk programokat, vagy együtt mesézünk, játszunk vagy ők játszanak, én házimunkázom. A lényeg, h 2 napig egyfolytában együtt vagyunk. Szeretek velük lenni, de így vasárnap estére már kimerülök.

Ti mennyit vagytok külön a gyerekektől hétvégente? Vagy szintén mindkét napot folyamatosan együtt töltitek?


2018. okt. 14. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Dettó, annyi a különbség hogy nekem csak 1 gyermekem van, egy 4 éves kisfiú.
2018. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Egy gyerekem van, három éves, három éve a nap 24 órájában vele vagyok, semmi segítséggel, hát igen eléggé kivagyok merülve.
2018. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Én is az egész hétvégét velük töltöm, és ki is merülök.

Off:#2 tudjuk te 3 éve egyedül neveled a gyereked külföldön segítség nélkül.elhiszem hogy nehéz de k*******t unalmas,hogy minden kérdés alatt erről síránkozol.

2018. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Is-is.

A két nagy iskolás már igényli, hogy elbújjon kicsit a szobájàba, vagy elmennek a barátokhoz, vagy ők jönnek. A legkisebb épp szépás, igazi matrica.

A hétvégéket igyekszünk kihasználni, szombaton mindig csinálunk programot. Kirándulás, múzeum, vàrosnézés, stb. Vasárnap lustálkodunk, filmezünk, társasozunk.

2018. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 eves. Amiota megszuletett folyton egyutt vagyunk, csak addig voltunk kulon amig a teso megszuletett.
2018. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én néha igen, néha nem. Kb havi egyszer igyekszünk a férjemmel külön programot csinálni, ilyenkor a szüleim gyerekeznek. Nem egész hétvégére, de egy-egy délutánra. Illetve a férjemnek is és nekem is előfordul olyan program, mikor elmegy egyikünk itthonról, hétközben, vagy akár hétvégén.

Ez valamennyire rajtad múlik, mennyit mozdulsz ki. Van-e férjed, illetve van-e segítséged.

2018. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig alig várom a hétvégéket, hogy együtt csavarogjunk családostul, vagy menjünk a nagyszülőkhöz látogatóba, ott van nagy kert, jól elvagyunk. Tény, hogy ilyenkor én sosem főzök és semmilyen házimunkát nem csinálok, inkább előre megcsinálok mindent hétköznap esténként, hogy hétvégén ne legyen semmi dolgom, így nem fáradok el :)
2018. okt. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig vele vagyok. Neha apjaval hagyom es egyedul megyek bevasarolni. Neha sportolni is elengednek bar ezt inlabb hajnalban szoktam igy visszaerek mire felkel.
2018. okt. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 4 éves a kislányom. Folyton együtt vagyznk. Házimunkát és főzést akkor csinálom, ha alszik, így az egész nap a miénk.
2018. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!