Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van köztünk olyan kisgyerekes...

Van köztünk olyan kisgyerekes anyuka, aki kisgyermeknevelőként, vagy óvodapedagógusként dolgozik?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok megoldani a gyerekek iskolába, oviba hordását, délután (délutános műszak mellett) hazavitelét? Mindenkinek van segitsége?

#óvoda #iskola #délutános műszak #gyerekek összeszedése
2018. okt. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kisgyermeknevelő vagyok, a bölcsőde az óvoda mellett van. Kisfiam csoporttársának anyukája bejön érte a bölcsibe, ha 6-kor kezdek ill. du. behozza ha du-os vagyok.
2018. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére megoldható ilyenkor más időbeosztás. A délelőtti műszakot fél 8kor elég kezdeni, a délutánit pedig fél órával előbb kezdve fél 4kor be lehet fejezni. A reggeli és délutáni fél óra csúszót a gyerekek a másik csoportban tölthetik.

Így el tudom reggel vinni és érte is tudok menni. Ha délelöttöd vagyok nem alszik ott, ha délutános vagyok akkor vagy ott alszik vagy azon a héten a férjem hozzá haza.

Egyébként a férjem segítség, nála is rugalmasabb a munkaidő, ha kell ő viszi és hozza.

Sajnos a nagyszülők még mind dolgoznak, nem tudnak ebben segíteni

2018. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem óvónő vagyok, teljes állásom van, csakúgy,mint a férjemnek. Úgy oldottuk meg a gyerekeket, hogy mindketten résztveszünk a szállítmányozásukban.
2018. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Óvónő vagyok. Ha délelőttös vagyok, jönnek velem be, az apjuk hozza őket haza. Ha délutános vagyok, reggel viszi őket a férjem, délután hozom én őket. 😊
2018. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!