Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 12 éves fiúnak milyen ps4...

12 éves fiúnak milyen ps4 játékot vagy legot ajánlotok? Vagy bármit szülinapjára szeretnénk adni, de azt mondta meglepi legyen.

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
lego technic vagy minectaft, ami már nagyobbaknak való, még a lego city is elmegy de az 6-12 éves korug van, vagy lego star wars ha szereti! Ps4-et nem ismerem
2018. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szerintem a minecraft-ot már kinőtte de nem tudhatom. Ps4 re call of duty-t ajánlok (black ops, ghost) vagy star wars battlefront-ot attól függ és mit szeret, meg hogy mennyit szánna rá. Ha jobban engedi az ilyeneket akár gta szériából valamelyik is jó lehet. Ps4 es játékoknál is vannak lego-s játékok: például ott a lego indiana jones ha van ps4 re. Legóból pedig én inkább a lego technic fajtákat ajánlom mert egy 12 évesnek az már kihívást jelent és nem csak az van hogy 30 perc alatt összeépíti játszik vele pár napot és megunja. Vagy lehet neki venni olyan nagy dobozos lego-t(pl.: 200 darabos vegyes dolgokkal) mert azzal sok idejig el lehet vele
2018. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!