Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pénteken hányt, ma megint?

Pénteken hányt, ma megint?

Figyelt kérdés
Pénteken hazahoztam a 4 éves fiamat az oviból, mert ebéd után hányt. Estig itthon is hányt 2x, de ezt leszámítva nem volt rosszul. Egész hétvégén jól volt, tegnap voltak itt rokon gyerekek, velük is játszott. Ma reggel arra keltünk, hogy megint hányik. Ismét jól volt egész nap, de estére nyűgös lett, öklendezett, viszont nem hányt. Most alszik. Kezdek aggódni, mi lehet vele? Nem hinném, hogy eddig elhúzódik egy gyomorrontás. :(

2018. okt. 15. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos??


Lehet bajteriális fertőzés is (vírud gyorsabb és lázzal

Jár)

2018. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos holnap!
2018. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi más tünete nincs? Láz, hasfájás, bármilyen más fájdalom? Mit evett ma? Nem ettek össze mindenfélét a vendég gyerekekkel? Szerintem az orvos sem sokmindent fog kezdeni vele. Két gyerekkel a hátam mögött, ha most jól van akkor én figyelném 1-2 napig, és akkor vinném orvoshoz, ha bármi más tünet is van. De ha megnyugtat, vidd el a gyerekorvoshoz.
2018. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dokinál voltunk, remélem már nem kell megint.

Utolsó, nem evett nagyon semmit a napokban, csak falatozott. Meglátom ma hogyan lesz.

Köszi a válaszokat!

2018. okt. 16. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!