Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki már megvette a gyerekén...

Valaki már megvette a gyerekének a karácsonyi ajándékot? És ha igen, mit? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Én mindig időben megveszem, most úgy jutott eszemben a kérdés, hogy épp az előbb rendeltem meg. Egy Super Wings-es ( Bocsi, nem tudom magyarul a címét , az a kis piros repülő ) beszélő repülőt, nagyon jó vélemények vannak róla, és ez a kedvenc meséje, meg egy fagyikészítő gyurma készletet. Úgyhogy nekem ezzel le is van tudva , 3,5 éves lesz Karácsonykor. A kis repülő akciós is volt.
2018. okt. 28. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 A kérdező kommentje:

" ezzel le is van tudva " , ez kicsit félreérthető úgy hangzik, mintha szükséges rossz lenne, nem , persze nem úgy értem, hanem szeretem ha már megvan időben, és amíg megkapom akciósan.

Aztán persze még kis dolgok biztos összegyűlnek karácsonyig, valamelyik nap az Aldiban volt egy fa pizza készlet nagyon olcsón persze azt is megvettem. Karácsonyi kifestő, matricás karácsonyi könyv, ilyen kis apróságok persze még lesznek.

2018. okt. 28. 00:11
 2/82 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy veszem meg 2 hónappal előre. Addig még új mánia jöhet, meg minek. Még a mikulás ajándékon se gondolkodtunk nem, hogy karácsony.
2018. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
27%

Mikulás ajándék? Gondolkodni? Csoki és annyi.. nem kell csodálkozni, hogy milyen elkényeztetettek a mai kicsik... Nem irigy vagyok, futná rá nekünk is, csak feleslegesnek tartom.


Kérdező, én is így szoktam. Igaz, még a sajátnak nem vettem, de az unokatesójának és keresztlányomnak igen. Unokatesó még éppen nem lesz 1 éves addigra, neki egy vizilovas golyópályát vettem, a keresztlányom 4,5 éves, é egy gyerekparfümöt és egy aranyos házicipőt kap. Apósom, apán valószínűleg valamilyen old spice vagy hasonló csomagot, anyám kencéket, nagymamáknak idén hőre változó bögr a terv az unokák fotójával. Sajátnak (2 múlt) tervben van álló rajztábla aminek egyik fele mágneses másik táblafilces, csepphinta, színezők, kirakók (ez persze családban elosztva, nem csak tőlünk). Illetve én nagyon szeretnék egy yorkit, de valószínű az nem lesz, mivel lakásban lakunk.

Én sok mindent aliexpressről rendelek, onnan időben neki kell állni beszerezni a dolgokat

2018. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
100%
Már megvettük a 1.5 éves kislányom egyik ajándékát: gyerekkonyha. Szeretnék neki egy szép babát,építőkockát/duplot és orvosos játékot neki. Keresztlányomnak 2.5 éves vettem egy Digibaglyot,mert nahy bagoly rajongó- unokahúgomnak 3 hós egy játék autó műszerfalat az Auchanba. Én szeretek előre megvenni dolgokat- nem szeretek kapkodni, tömegbe se mászkálni.
2018. okt. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
82%

5,5 éves lányom fa vonat szettet szeretne már régen,augusztusban jött egy lehetőség,jo állapotu használt pálya( 3 oriás készlet) néhány ezer forintért,így gyorsan megvettem.


A nagyobb lányom 5 éves vele várni kell,ő még változtathat. Ami biztos my little pony biztos nyerö,igy neki is a nyáron vettem egy szép használt készletet.


Mindkettö választhat még valamit, karácsonyig amit tőlünk és még a 2 nsgyitól is majd...

2018. okt. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves a kisebb,elirtam :)
2018. okt. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

21 éves, egy két éjszakás leányfalui pihenést kap a barátjával. Illetve vettem (vettünk a férjemmel, csak hát ez kb azt jelenti, hogy ránézett itthon 😂 ) egy három részből álló képet az albiba.

2018. okt. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
72%
nem ,majd black friday környékén veszem meg amit szeretnének,mikulást is nem sokal az ünnep előtt veszem meg .
2018. okt. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
100%

A család minden tagja engem kér még, hogy vegyem meg az ajándékokat, mert én tudom mit szeretnének a lányok, így sok mindent vásárolok.

A rokonok ajándékait már megvettem, azt amit tőlünk kapnak, pedig már kinéztem. November közepéig elintézem. Az is a szekrényben lapul, amit mi adunk a barátnőm gyerkőceinek.

2018. okt. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
71%

Mindig azt mondják, elveszik az ünnep varázsa attól, hogy korán készülődünk, hogy októberben már karácsonyi dolgokat pakolnak ki az üzletek.

Én meg pont azt látom, hogy akik ezt kihasználják, azoknál marad meg az ünnep varázsa, mert 23-án, idegbetegen rohangálnak ajándékért... anyu ilyen volt, utálta a karácsonyt (az édesapja és a nagyszüleim szenteste haltak meg autóbalesetben), ezért mindent a végére hagyott, ettől aztán még dilisebb lett... megvette, amit éppen kapott, nem mindig lett telitalálat, amitől még dilisebb lett, stb... :(

2018. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!