Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás gyermeked születésnapi...

Óvodás gyermeked születésnapi tortája meglepés hogy milyen lesz a diszítés, vagy megbeszéled vele?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy konkrétan milyen figura vagy tortalap lesz rajat. Közösen választjátok ki vagy csak annyi pl. minni egeres, de te dönt9d el h melyik figura.
2018. okt. 29. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A torta mindig meglepetés, és egy Láng szuperverda szereplő van rajta. Az is meglepetés, hogy melyik.
2018. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Meglepetés. Elmondja, hogy milyet szeretne (pl.tűzoltóst) de hogy konkrétan ezen belül milyen lesz, az meglepetés.
2018. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Elmondja milyet akar, én pedig rendelek olyat. Hogy hogy fog kinézni, akkor látjuk, amikor megyünk érte.
2018. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindig mutatot neki egy párat és ő választ
2018. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Megkérdezem milyet szeretne de idáig mindig epres traktoros tortát kért és kocka alakút :D

De ha a nagymama kérdezi akkor zselés banánosat (gyümölcstorta)


Marcipán figurát nem szoktunk venni, mert kapott 2 évig és sosem ette meg hanem addig tartogatta amíg bepenészedett.

2018. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kérdezem meg tőle, mert tudom, hogy mi éppen a szíve vágya, igy meglepetés. Azt sem mondjuk meg neki, hogy buli lesz, az ia meglepetés. Ha a tortát megmondanám, akkor összerakja, hogy lesz buli is, ezért minden meglepetés inkább.
2018. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk is csak téma-kívánság merül fel általában, pl. legyen focis vagy mesehősös vagy vonatos..., aztán a cukrászattal megbeszélem, hogy miből legyen és miből biztos ne, mert a csupafondüt meg a marcipánt nem szeretik, és mik a lehetőségek, a végén meg mind meglátjuk :)
2018. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Mi együtt vettük a gyertyákat, tüzijátékot, hozzávalókat (ő mondta, hogy eper és csoki legyen, kinéztem egy receptet). A sütésnél is segítgetett picit, de aztán elment játszani. Az ovis tortát rendeltük, ott is megbeszéltem vele, milyet szeretne.

Marcipánt én sem vettem, egy meglepetés díszítés volt az itthonin, amit nem tudott: m&m's drazséból raktam ki rá a 3-ast. Értékelte, örült neki.

2018. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig meglepetés volt ovis korában, a kedvenc meséjének megfelelő. Már elmúlt hat éves és most emlegeti először, hogy majd a 7. szülinapjára milyen tortát szeretne.
2018. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!