Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

A kérdés

Óvodás gyermeked születésnapi tortája meglepés hogy milyen lesz a diszítés, vagy megbeszéled vele?

Mármint, hogy konkrétan milyen figura vagy tortalap lesz rajat. Közösen választjátok ki vagy csak annyi pl. minni egeres, de te dönt9d el h melyik figura.

2018. okt. 29. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok
A torta mindig meglepetés, és egy Láng szuperverda szereplő van rajta. Az is meglepetés, hogy melyik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. okt. 29. 12:24 Privát üzenet
Meglepetés. Elmondja, hogy milyet szeretne (pl.tűzoltóst) de hogy konkrétan ezen belül milyen lesz, az meglepetés.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. okt. 29. 12:34 Privát üzenet
Elmondja milyet akar, én pedig rendelek olyat. Hogy hogy fog kinézni, akkor látjuk, amikor megyünk érte.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. okt. 29. 12:47 Privát üzenet
Mindig mutatot neki egy párat és ő választ

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. okt. 29. 13:15 Privát üzenet

Megkérdezem milyet szeretne de idáig mindig epres traktoros tortát kért és kocka alakút :D

De ha a nagymama kérdezi akkor zselés banánosat (gyümölcstorta)

Marcipán figurát nem szoktunk venni, mert kapott 2 évig és sosem ette meg hanem addig tartogatta amíg bepenészedett.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. okt. 29. 13:20 Privát üzenet
Nem kérdezem meg tőle, mert tudom, hogy mi éppen a szíve vágya, igy meglepetés. Azt sem mondjuk meg neki, hogy buli lesz, az ia meglepetés. Ha a tortát megmondanám, akkor összerakja, hogy lesz buli is, ezért minden meglepetés inkább.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. okt. 29. 13:52 Privát üzenet
Nálunk is csak téma-kívánság merül fel általában, pl. legyen focis vagy mesehősös vagy vonatos..., aztán a cukrászattal megbeszélem, hogy miből legyen és miből biztos ne, mert a csupafondüt meg a marcipánt nem szeretik, és mik a lehetőségek, a végén meg mind meglátjuk :)

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. okt. 29. 13:57 Privát üzenet

Mi együtt vettük a gyertyákat, tüzijátékot, hozzávalókat (ő mondta, hogy eper és csoki legyen, kinéztem egy receptet). A sütésnél is segítgetett picit, de aztán elment játszani. Az ovis tortát rendeltük, ott is megbeszéltem vele, milyet szeretne.

Marcipánt én sem vettem, egy meglepetés díszítés volt az itthonin, amit nem tudott: m&m's drazséból raktam ki rá a 3-ast. Értékelte, örült neki.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. okt. 29. 14:33 Privát üzenet
Mindig meglepetés volt ovis korában, a kedvenc meséjének megfelelő. Már elmúlt hat éves és most emlegeti először, hogy majd a 7. szülinapjára milyen tortát szeretne.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. okt. 29. 17:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Születésnapi zsúrra tudnátok jó játék ötleteket mondani?
4 éves kisfiúnak milyen születésnapi ajándékot?
Hány forint értékben vásárolnál oviskorú születésnapi zsúrra, ha egész család (anya, apa, esetleg tesó) meghívott?
Melyik az a kérdés, amelyikben a fiatal anyuka 10 hetes babával a 20 éves barátnőjének szervezett születésnapi partit, aki végül megsértődött, mert a szervező nem maradt ott végig?
Gyerek születésnapi buli esetén, ha vki biztosra mondta, hogy mennek, de nem érkeznek meg, nem is szólnak, felhívnátok, hogy mi van?
Hat évesnek hogy zajlott nálatok a születésnapi bulija?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kisgyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!