Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves és 16 hónapos gyerekekk...

3 éves és 16 hónapos gyerekekkel kimennétek rally versenyre?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Szerintem a 3 éves is kicsi hozzá, főleg egy átlagos, akit miért is érdekelne a rally. Én se bírnám, pedig én nem vagyok pici, ez azért túl korlátozott egy kicsinek és nem is a legnyugisabb.

De tapasztalatom nincs benne.

2018. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
én biztos nem vinném
2018. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
3 éves, 16 hónapos? 😝
2018. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Szóval 4 éves gyerek???


Igen, autómániás fiamat már vittük ennyi idősen. Imádta. Meg a roncsderbit is.

2018. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3, 4, NEM :)

2 gyerek.


Egyébként minek? A nagyobb akar?

Vagy apuka rallyzik? Ha ez utóbbi, gondolom ebben nőnek fel. Akkor igen, egyébként eszembe nem jutna.

Ha a 3 éves találná ki a semmiből, akkor sem szívesen vinném. Általában rallyikon nincs védett tribün, az út mellett állnak a nézők, úgy pedig igen veszélyes. Láttam már pár balesetet.

2018. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2 gyerek, ahogy a többes szám utal rá...


Köszönöm a válaszokat!

Autómániás de tömegutáló 3 évesről van szó. Eredetileg az eszembe se jutott, de elbizonytalanított egy családtag.

2018. nov. 9. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:

A 16 hónapost biztos nem vinném.

Ílyen felállásban esetleg apa mehetne a 3 évessel, én maradnék otthon a kicsivel.


Tömeg: mindenhol van: ha vásárolni mentek, ha hétvégén állatkertbe, bármi gyerekrendezvényre.

Szóval az emberek társasága elkerülhetetlen, azért nem érdemes élményt kihagyni.

2018. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, én a nagyobbat sem vinném, kettőt meg főleg nem. Ha még a tömeget is utálja, pláne.

Mehet nagyobb korában eleget.

2018. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi voltunk egyszer,a kozepso fiam alig mult 2 akkor.

imadta.nem kozvetlen a palya mellett alltunk,hanem magasabban ahonnan eleg nagy reszt belattunk.

este pedig a felvonulast is megneztuk,volt ott minden amit egy fiu gyerek szeret.

nagyon elveztek.

parom fonoke rallyzott akkoriban,igy eleg gyakran lattak a gyerekek rally autot.nem feltek toluk.

2018. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!