Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hagytátok a gyerekeket...

Mikor hagytátok a gyerekeket egyedül otthon?

Figyelt kérdés
Nagy korkülönbséges gyerekek szüleit kérdezném,hogy mikor hagytátok egyedül a gyerekeket otthon? Illetve mikor engedtétek meg,hogy a nagyobbik gyerek vigyázzon a kicsire amíg ti nem vagytok otthon?
2018. nov. 11. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
10 év van a gyerekeim között, idén nyáron volt párszor hogy ketten maradtak itthon egy-két órára, a nagy 14 a kicsi 4 éves.
2018. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha a nagy nagykorú, kkor tud vigyázni a kisebbre. Gyerekre gyereket nem bízok.
2018. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A nagyobbik maradt már otthon 7 évesen fél órára, míg boltba mentem, mert nem akart jönni, de 3 percenként hívtam telefonon.

Most 9 éves, van, hogy ugyanígy itthon marad ennyire, ha nincs kedve vásárolni. A másik kettő most 2 éves, és 3 hónapos. Kétlem, hogy a közeljövőben ráhagyjam őket a nagyobbikra. A nagy elég figyelmetlen, a középső meg az a típus, akiről nem lehet levenni a szemünket fél percre sem.

2018. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Èn kb 5 évesen kezdtem úgy otthon hagyni öket, hogy ha az egyik beteg volt és a másikat vinnem kellett oviba, akkor bekapcsoltam a tv-t mondtam a szomszédnak, hogy ha 20 perc múlva nincsen ott az autom akkor jöjjön át a gyerekhez. A gyereknek mondtam, hogy nem nyithat ajtót senkinek csak ha a szomszéd hangosan kiabálja az ö nevét.(szomszßednak van kulcs is)


Aztán 6 éves kortól már ha el kell szaladnom a boltba max 30 percre.(már nem szolok a szomszédnak)

A nagyot most már 8 évesen múltkor 1,5 órára hagytam otthon, úgy hogy a szomszédba csöngethet ha baj van.

2018. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!