Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Feladnátok a munkátok...

Anyukák! Feladnátok a munkátokat egy időre azért, mert a férjetek sokat utazik, és így ti is?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakulna a férjetek munkája, hogy menne sokfelé a világban (mondjuk havonta 1 hétre), ti követnétek őt családostul, hogy világot lássatok? Ha igen, mennyi időre adnátok fel a saját munkahelyet? Esetleg próbálnátok otthonról csinálni valamit (pl. vállalkozás)?


Van, aki azt választaná, hogy a férj egyedül utazzon el, vagy ne legyen ilyen munkája?



2018. nov. 15. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha a férj eleget keres nem is kérdés! Naná! Mi lehet jobb, mint világot látni csaladostul és jól élni mellette? Ha van is olyan dolog hát tutira nem a napi 8 óra gürizés az... :))


Ha emellett időm engedné és ötletem is lenne, akkor valamilyen saját kis mini online vállalkozást is csinálnék, miért is ne?


Elképzelni se tudom, hogy valaki az utazás és digitális nomádkodás helyett miért akarna inkább otthon maradni a mókuskerékben.

2018. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül mennék vele. Mi gyerek nélkül éltünk így egy darabig: voltam vele ázsiában és dél-amerikában több országban, usa-ban stb. Bármikor visszatérnék ehhez az élethez és szerencsére a munkahelyem is egedné csak sajni mostmár nem utazik annyit. :/
2018. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, amúgy én pont ilyen helyzetben vagyok és azonnal beleugrottam. :) Igaz nekem eleve online saját bizniszem van így nem kellett otthagyni munkahelyet miatta.
2018. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok: azt kihagytam, hogy még ráadásul piszokjól is keresett ezekkel az üzleti utakkal és magamnak az utat mindig fizettem de a szállás ingyen volt több hétig.
2018. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Most fontolgatom, hogy online végezhető munkába kezdek otthonról, így ez nem lenne probléma. A gyerekek is életre szóló emlékeket kapnának ezzel, és mi is. Talpraesettebbek, magabiztosabbak és nyitottabbak lennének, ha többféle kultúrát megismerhetnének. Ha anyagilag beleférne, folyton utaznánk.
2018. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Egy dologról nem írsz, hogy hova teszed a gyerekeket?


Mielött gyerekeink lettek, néha én is elutaztam a férjemmel.

De mióta gyerekek vannak már nem.


Miért? mert a gyerekeket rendszeresen nem fogom egy hétre egyedül hagyni(nagymamával vagy akárkivel).

Másrészt, mikor a gyerekek még ovisak voltak a jegyek pl amerikába 1200€ lett volna csak és a hotelbe sem lehet csak úgy ott aludni 4 embernek, a cég meg egy sima szobát áll csak....

Ès még egy valami. Ezek az utak alatt a férjem nem egyedül van, hanem kollégákkal. Ha nem is együtt utaznak, de ott össze jönnek a kollégák és este vacsora stb... Akkor minek is menjünk vele?


Èn amúgy otthonról dolgozom, a gyerekek után nem mentem vissza dolgozni. Hobbim lett a munkám.

2018. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: Jonne a gyerek is (egy van, egy is marad). Tobb idore mennenk, mint ami neki munka, igy ha kotelezo program van, mi lefoglaljuk magunkat, ha nincs, velunk van.


Nem fizetnek kulon az utakert pluszban amugy, csak szallas es repjegy. :) Kizarolag azert erne meg, hogy vilagot lassunk. :)

2018. nov. 15. 12:28
 8/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Mekkora a gyerek? Mert ez így tök kalandos, de én egy kisiskolàst màr nem tennék ki annak, h ennyiszer kiessen a rendszerből és a baràti köréből.
2018. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most meg csak 2. Iskolas korban nem tudom, hogy van. A sulibol, amit kineztunk, tobben jarnak el igy (a BS a suli) . De hat meg az messze van. :)
2018. nov. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!