Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy családnak ezek jók karácso...

Egy családnak ezek jók karácsonyra? Készüljek még mással is? Nem sértő, ha csak ennyit viszek?

Figyelt kérdés

A barátoméknál is fogok karácsonyozni, ott lesz a nővérének a 2 gyereke is. Ismerem őket, találkoztunk már, de nem túl közeli a kapcsolat. Ezeket kapnák a gyerekek:


-Kisfiú (7 éves): Lego (helikopteres, autós szett, az anyukája azt mondta, az még nincs meg neki), és egy jobb színesceruza készlet (nagyon szeret rajzolni, színezni)

-Kislány (5 éves): éneklős My Little Pony, mesekönyv, szintén ez a lovas téma és egy csillámos fürdőzselé, amit a vízbe kell tenni


Elég ez? Közös ajándékot kéne vennem? Mármint amit együtt tudnak használni... De mit? Nem tudom, van-e olyan társasjáték, amivel tud egy 5 éves is játszani, vagy ami lekötné.



2018. dec. 2. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire nem közeli a kapcsolat bőven elég
2018. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen elég :)
2018. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én nem sértődnék meg, örülnék, főleg hogy figyelsz arra, milyen a gyerekek érdeklődési köre.
2018. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Tökéletesen elegendő! Szerintem kedves, hogy ennyire figyelsz rájuk!
2018. dec. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan azt gondolom, hogy egy nem túl közeli kapcsolatban, amikor "csak" a barátod unokahugáról/öccséről van szó, ez még sok is. (Nálunk a rokon gyerekek, unokatesók kapnak kb ilyesmiket)


Ekkora gyerek még az angyaloktól/Jézuskától várja az ajándékot, még az is lehet, hogy nem fogja érteni, hogy tőled miért kapja :o

2018. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

"Ekkora gyerek még az angyaloktól/Jézuskától várja az ajándékot, még az is lehet, hogy nem fogja érteni, hogy tőled miért kapja :o"


Ez azért szokás kérdése is.

2018. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szokás kérdése, de azt gondolom, hogy ha a kérdező és barátja egy párt alkotnak, akkor tök felesleges a kérdazőnek külön ajándékot vennie, vinnie (max csoki, vagy tényleg jelképes apróság), mert hogy a barát "nevében" már ott van a fa alatt az ajándék.

Szóval nem értem, miért kell külön ajándék? :o

2018. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem teljesen oké, még az "elvárthatónál" alaposabb is :)

Létezik sokféle társas 5-7 éveseknek, keress rá valami online játékáruházban, ahol korosztály szerint is lehet keresni.

2018. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna külön ajándékot venni. A párommal közösen vinnék valamit.
2018. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még sok is...
2018. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!