Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsis korú gyerekek,...

A bölcsis korú gyerekek, mennyire szeretik a rockzenét?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukák Apukák!Felkértek a kislányom bölcsijében a nevelők, hogy adjak elő egy kis zenés-énekes műsort a gyerekeknek. Tavaly már adtam elő hasonlót, sima akusztikus gitárral játszottam, és énekeltem gyerek számokat, dalokat. Arra gondoltam, hogy idén kicsit keményebbre venném a stílust és elektromos gitárral, rockosítva adnék elő gyerek dalokat. Szerintetek mennyire tetszene ez a gyerekeknek?

2018. dec. 2. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az egy évesem kb 3 hónapos korától csak Journey-re hajlandó elaludni a kocsiban... 😂 A gyerekeknek tuti tetszene, inkább a gondozók miatt aggódnék a helyedben. 😊
2018. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha ritmusos, dallamos, nem túl vastag, erős hangzású, akkor biztos tetszeni fog nekik. Gondolom, nem trash metált játszanál nekik.
2018. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Lányom semennyire, sír tőle, pedig én szeretem. Meg se próbálnám a helyedben.
2018. dec. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

A 14 hónaposom a minap a kocsiban rock zenére ropta, a keményebb fajtából. Szerintem nagyon gyerekfüggő és egy csoportban, akad mindenféle lelkület. Engem a kemény rock egy ideig idegesített aztán volt egy időszak az életemben mikor csak progresszív rockra tudtam aludni, na azóta jöhet bármi.

A gondozók biztos tudnak segíteni, ők ismerik a gyerekeket.

2018. dec. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Az én lányom is születésétől imádja, nagy ACDC rajongó :D most már ovis, ha véletlenül nem rock szól a kocsiban, hanem mondjuk rádió, beszól érte :D
2018. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Enyém Tankcsapdára bilizett :D Így esett jól neki. Szóval neki bejönne ;)
2018. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
A kamasz fiam éli most a metálos-rocker korszakát, a 22 hónapos meg ott táncol mellette. De a kocsiban is elalszik rá. .
2018. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Van gyerek, aki szereti a hangosat és bulisat, de van, aki megijed tőle. Szerintem a stílus mindegy :)
2018. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
A lányunk szerintem megijedt volna tőle. Gondolom azok a gyerekek szeretik/elviselik, akik otthon hallgatnak ilyesmit és hozzászoktak.
2018. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Örülök, hogy ilyen sok kisgyerek szereti a rockzenét.😊 Beszéltem a nevelőkkel is, és szerintük tetszene a gyerekeknek.
2018. dec. 3. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!