Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermek arca száraz,...

Kisgyermek arca száraz, olykor piros, mitől lehet? Szél száríthatta ki?

Figyelt kérdés
Milyen krémet lenne jó használni?
2018. dec. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak a hidegtől, lehet ekcéma (ami szintén hidegtől is előjön). Ami popsikrém van otthon, azzal lehet próbálkozni, este és séták előtt érdemes bekenni.
2018. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidegtől van. Valami bőséges víztartalmú krémmel kenegesd (testápoló, de popsikrém is jó)
2018. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én írattam fel a gyerekorvossal


Kaptam egy semleges alapkrémet..


Használt


Bepanthent javasolta, de a lányomnak a feneke is pirosodik tőle, így neki nem lett volna jó

2018. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam arca is nagyon érzékeny a hidegre, ha még nyál is éri kész katasztrófa. Kb mindegyik popsikrém jó rá, ami a fenekére jó. Alverde hideg elleni krémet vettem neki csak azért, mert a popsikrém “fehér” marad az arcán, ez meg “elolvad”, de képez elég védőréteget.
2018. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak pont most volt ilyen problemaja. Popsikremekre csak lassan kezdett javulni, Bepanten Sensiderm 2 alkalmazas alatt eltuntette.
2018. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!