Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 5 éves kislánynak géppel, néhány mm-esre le van tolva haja?

Figyelt kérdés
A kislányom csoportjában van egy ilyen kislány. Anyukája azt mondta, hogy egyszerűbb így neki, mert nem kell vesződni a kislánya hajával.
2018. dec. 9. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
ha a kislány szeretné akkor rendben van. Ha anyuka hülyesége, akkor nem támogatom.
2018. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha a kislányt nem zavarja, akkor nincs gond vele. Nekem úszás miatt évekig nagyon rövid hajam volt, 11 évesen kezdtem el növeszteni, és nagyon szép, dús hajam lett, pedig ovis koromban alig volt pár szál, úgyhogy örülök neki.
2018. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudhatod, hogy esetleg a kislány mekkora cirkuszt csinált fésülködéskor vagy hajmosáskor. Ilyenkor érthető, ha nincs hosszú haja.

Nekem akkor lett rövidre vágva mikor tetű volt benne.

2018. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem kötik engedélyhez vagy minimál IQ -hoz a gyerekvállalast. Sajnos.
2018. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2-es és 3-as:

Nektek is géppel volt lenyírva, pár mm-esre?

2018. dec. 9. 15:41
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is anyám nagyon pici fiusra vágatta a hajamat mindig. Mert ö sem akart bajlódni a fésüléssel.

Akkor sem nagyon akartam, de persze bele törödtem, mert egy öcsém volt és fiu unokatestvéreim akiknek szintén rövid hajuk volt. Meg hát anyám mindig elhitette velem, hogy így egyszerübb ugrándoznom, meg fára másznom, hosszú haj csak akadályoz...

Majd az iskolában már láttam, hogy más lányok is nagyon jók sportból akár derékig érö hajjal is.

Ìgy kb 9 évesen végre elkezdhettem növeszteni a hajamat.

Èn iszonyatos csunya voltam rövid hajjal.

El is döntöttem, hogy ha lányom lesz nem vágom teljesen rövidre soha a hajukat, söt arra tanítom öket, hogy legyenek büszkék szép hajukra.

2018. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

9 éves koromig nekem is rövid hajam volt, apukám mániája volt. Rengeteg, vastag szálú, szögegyenes hajam van, nehéz hosszún szárìtani, göndörìtés esélytelen. Többször megnövesztettem, majd elegem lett a kìnlódásból, levágattam.

Azért a pár mm-es hajat kislánynak nem tartom jónak, szerintem a személyiségfejlődésre sincs pozitìv hatással. Remélem, nem gendereznek...

2018. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Coffelia ***** válasza:
53%
Az, hogy semmi közöm hozzá, hogy milyenre vágatja a lánya haját. Ez csak haj.
2018. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a gyerek elégedett a saját hajával, addig semmiféle véleményem nincs róla. A baj akkor van, ha a szülő erőltet ilyen vagy olyan hajat a gyerekre, amit ő nem szeretne.
2018. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát az biztos, hogy jó tömött haja lesz nagyobb korára.legalább ezért majd hálás lesz.
2018. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!