Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesnek milyen karácsonyi...

6 évesnek milyen karácsonyi ajándékot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
10.000 forint-ig.a kisfiamról van szó.sajnos semmi ötletem sincs
2018. dec. 10. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehát te ismered a fiad, nem? Milyen mesét szeret? Esetleg abból figurát? Igaz az enyém egy kisebb, de van egy kedvenc meséje odáig van érte egy kis piros repülő, úgyhogy egy olyat vettem neki mellé gyurmát.

Olyat vegyél, amit szeret.

2018. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még az is jó ötlet, hogy elmentek egy játékboltba és nem kérdezel semmit, csak meg nézed hogy mi tetszik neki mit néz mi előtt csillant fel a szeme.
2018. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden ami harc és fegyverek.az érdekli.meg néha az apja telefonján játszik valami autóversenyzős játékot.azt szerezi.fegyvereket nem szívesen vennék neki.
2018. dec. 10. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


meg játék katonák

2018. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret még festeni,rajzolni,vágni....
2018. dec. 10. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Ebből a keretből vennék; 5000-ért társasjátékot vagy kisebb legót. 2500-ért kedvenc mesefigurás "akármit", 2500-ért pedig egy könyvet.
2018. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!