Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen szánkót vettetek,...

Ti milyen szánkót vettetek, vennétek 2-3 év körüli gyereknek? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Már mondja a havazásokat hétvégre is, meg hát bármikor lehet már hó, tavaly is mindig halogattam mert egész februárba esett a hó de akkor meg már minek mert mindjárt itt a tavasz..

Na mindegy szóval idén szeretnék időben venni szánkót, de alig találok.

3 éves lesz tavasszal, nem tudom milyen típúsú szánkó jobb egy ilyen korú gyerkőcnek.

Ugye ott vannak a sima,retro fa szánkók, ezzel az a jó hogy szülővel együtt tud csúszni de balesetveszélyes is nem? hiszen ha a szülő leborul véletlen,ráeshet a gyerekre, vagy túlképzelem?

Másik ezek a baba bob szánkók amikre azt írja 3 éves korig jó,tehát sokáig nem tudnánk kihasználni, de ezt be lehet kötni.

Aztán vannak a sima műanyag fékes szánkók de ezt meg 4 év felett írják.

Linkelhettek is nektek milyen van és hogy vált be. Rég voltam már gyerek hogy ismerjem a szánkókat.. Egyedül csúszik a gyerek vagy veletek?

Rendelni már nem szeretnék, nagyáruházból vennék, de nagyon kevés van :O


2018. dec. 13. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima fa.
2018. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A férjem felújjította a gyerekkori szánkóját, azt használjuk. Tökéletes.

Én ilyen műanyag földöncsúszó bobot nem vennék, mert szerintem hidegebb és már rengeteget láttam ripityára törni. De az is számít hogyan használjátok. Nálunk nincsenek dombok, csak az oviig húzom vagy a parkokban csapunk egy pár kört. De ha dombosabb vidéken laknánk lehwt vennik egy erősebb bobot, talán ott biztonságosabb.

2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi egy ilyent kaptunk pár éve, de nem sokszor volt használva, talán egyszer vagy kétszer ültek rá.

[link]


A férjem régi szánkóját felújítottuk, azt szeretik jobban.

2018. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én most direkt domboldalról lecsúszáshoz keresek szánkót :)
2018. dec. 13. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi kétszemélyes bobot vettünk a decathlonból, de még nem próbáltuk. Nekem ez tűnik a legbiztonságosabbnak.
2018. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pont a decathlonosra írják mindegyikre hogy 4 év feletti használatra, ezért is bizonytalanodtam el :-/

Belinkelek kettőt ami között vacilállok:

[link]


ugye ez a baba szánkó amit nagyonhamar kinőne, meg nem is tudom hogy csúszna ezzel,


[link]


meg ezt néztem még, ebből kieshet de tovább kitartana.

Meg persze vannak a sima fa szánkók.

2018. dec. 13. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
3 évesen benne tud maradni bekötés nélkül amíg húzod, lecsúszni egyedül meg bekötve se kéne még neki.
2018. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A műanyag nagyon közel van a földhöz. Hideg és pattogaz ember. Szét megy a fenekem. Kényelmetlen nagyon. Próbáltam többször. A sima fa szánkó a legjobb. Két személyes,mert évekbe telik,mire megtanulja a gyerek hogyan kell irányítani a szánkót. Egyedül úgy hat hét évesen engedném,ha elég bátor és biztonságosan is irányít.
2018. dec. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!