Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen nyomot hagyott a...

Milyen nyomot hagyott a gyerekben?

Figyelt kérdés
16 honapos gyerekem el voltam itthon egyedül szörnyű napom volt és a gyereknek is. Ki kellett vigyem de nem akart jönni ordított ahogy vittem kifel~ vissza vissza ment a szobába majd integettem higy pápá anya megy és akkor sem jött majd bezartam a nappali ajtót ó meg csak sírt meg sírt és bementem és veszekedtek rá és felemelték egy radobtam az ágyra ( kb 30 cm magasról a párnák közé szóval fizikailag nem fájt neki de lelkileg biztos) ilyen sosem volt velem soha nem veszekedtek rá nem tudom mi lehet velem egyszerűen kiborultam. Azóta napok teltek el és ~n nem bírom elfelejteni csak őrlöm magam hogy a gyerekem sokkal jobb anyát érdemel és hogy ezzel biztos valamilyen nagy nyomot hagyok benne. Ami csak az én hibän

2018. dec. 14. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi? Ha tagolnál rendesen, használnál mondatokat, figyelnél a betűkre, még érteném is.

Amúgy szedj magnéziumot, igyál citromfű teát.

2018. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ööö... Te rádobtad a 16 hónapos gyerekedet az ágyra, mert nem csinálta azt, amit mondtál neki és nem hagyta abba a sírást?

Te kívülállóként mit gondolnál erről, ha neked mesélnék ezt?

2018. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyen nyomot nem hagyott benne, sőt nem is emlékszik rá. Kicsit szedd össze magad! Hihetetlen, hogy van időd ezen napokig kattogni. Inkább pihenjél gondolkodás helyett, mert akkor talán nem leszel ilyen idegbeteg anya. Én is volt, hogy ráhúztam a lányom fenekére, nem a legjobb nevelés, de azért nem is lettem lelkibeteg napokra.
2018. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hányszor dobtam rá az ágyra, tudod mit szokott csinálni olyankor? Röhög...

Hangosan. :D

2018. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy dobtam higy sem ilyen sérül~s nem éhette, azonban itt egy feszült hangulat volt tudta hogy most nem játszom. Ott is maradt felülve sírt tovább
2018. dec. 14. 13:11
 6/12 A kérdező kommentje:
2. Hozzászolonak igen rádobtam játékból is szoktam ne úgy képzeld el hogy a szoba végéből hanem felemelték elvittem az ágyhoz és elengedtem a párnák felett
2018. dec. 14. 13:12
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Van olyan,hogy én is befeszulok. De azért ilyet idegbol nem csinál az ember lánya sztem. Inkabb sirjak 2 percet a wc-n, utána kijovok, hogy megvigasztaljam.

Jobban fáj,ha a gyerek sír.

Uralkodj magadon.

2018. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy 16 honapos nem igazán hagynak egyedül amíg a wc ülve sírok ki ehet a konyhába bármit mára huzhat a tv t magáraborithatja bármi. Be zártam a hálószobába de végig az ajtónál volt én nem hagytam volna ott kontroll nélkül
2018. dec. 14. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Járóka.Én oda teszem ha ilyen van, ott nem lesz baja.

Okulj az esetből, próbáld levezetni a feszültséget.Én kiabálni szoktam ha kivagyok, az is rossz és mindig bocsánatot kérek a gyerektől, nem tudom számít e,biztos nem érti, 18 hós.

Sírni nem sírok előtte merz akkor ő még jobban sír.


Kéne egy kis nyugi neked gyerek nélkül.Van segítséged?

Néha egy fél óra "énidő" is nagyon jól jön.

2018. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bölcsibe jár ugyan de én addig dolgozom a férjem is dolgozik gyerek nélkül nem voltam még soha csak munkába az meg még stresszesebb mint a gyerek
2018. dec. 14. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!