Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten vannak cumifák?

Budapesten vannak cumifák?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kishúgom aki éjjel nappal csak cumizna.

Anyukámmal le szeretnénk róla szoktatni, már a "mikulásnak" is oda adtuk hogy vigye el de másnapra kérte...

Én arra gondoltam mivel kicsit messzebb lakunk ezért nem nagyon volt még ő Budapesten, arra gondoltam hogy egy ilyen cumifára raknánk a cumit aztán hátha...

Utánna meg kitalálnánk valami közös programot neki.

Tudnátok mondani olyan helyeket ahol van ilyen fa?



2018. dec. 29. 03:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem Bp, de pl a kecskeméti állatkertben van. 😊
2018. dec. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom h van e, de nagyon aranyos gondolat. Mág nem is hallottam ilyet 😊

A mikulás is jó lett volna. Csak azt a 1,5 napot átkell vészelni!

Tartsatok ki! Az első 2-3 altatás volt nálunk kritikus. Tőlünk a nyuszi vitte el és hozott helyette rollert.

Szóval ha elveszitek, ne adjátok vissza. Tényleg max 2 nap és már eszébe se jut majd.

Kitartás

2018. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kellett volna visszaadni neki...
2018. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Unokahugiét a Tiszába dobtuk a kishalaknak. A Duna is jó lehet. :-)

Azóta meg a nyìregyházi Sóstó Zoo-ba hordjuk az ilyesmit a cumifára.

2018. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Az volt a baj hogy a másik kishúgomnál látta a cumit (mivel ő jóval kisebb nála) ezért addig addig harcolt érte hogy vissza kellett neki adni:( A kisebb ritkán cumizik de most valahogy mégis..

Tetszik ez a Dunába dobós ötlet is, Pesten ott van a Duna és oda simán bedophatná a halaknak aztán cserébe el vinném játszóházba meg még valamit kitalálnék neki.


Köszönöm^^

2018. dec. 29. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Ez az állandó cumizás valami lelki kielégítetlenség lehet a gyereknél. Inkább orvost, pszichológust kellene megkérdezni, hogyan lehet leszoktatni róla, egyáltalán kell-e.

[link]

2018. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az lehet a gond nála hogy hamar jött a kistesó és úgy érezhette hogy anya kevesebbet törődött vele mint a picivel és nagyon anyás is... szóval ez lehet a baj.

De azért meg próbáljuk még egyszer és ha nem jön össze akkor marad még egy darabig.

2018. dec. 30. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne a folyókba dobáljátok már a műanyag szemetet. Dobjátok a kukába, aztán nézzétek meg, ahogy elviszi a kukásautó.
2018. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ne erőltessétek ezt az elvételt. Pont elég neki, hogy kishúga született, s kevesebb figyelem jut rá, miért pont most akarjátok elvenni tőle az eszközt ami megnyugtatja. Sosem értettem ezt a hülyeséget. Ráadásul annak ellenére, hogy látjátok hogy nehéz elhagyni, a kicsinek is adtok. Persze, mert most anyunak így kényelmesebb. Gratulálok anyukádnak. Értelmes nő lehet.
2019. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 hogy te milyen tökéletes lehetsz. Nyilván te mindent jókor, jó időben és jól csinálsz, ha van pofád egy 3 gyerekes anyukáról LÁTTATLANBAN így nyilatkozni.

Kérdező:

Találjatok ki valamit, de a folyók szennyezése tényleg nem a legjobb ötlet.

Akár egy éjszakai tündér is elviheti a cumit. Hoz helyette valami játékot, vagy ilyesmi....

2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!