Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiúgyereket hány éves...

A fiúgyereket hány éves korától engeditek egyedül a férfi WC-be?

Figyelt kérdés
Amikor nincs ott az apja, velem szokott jönni a nőibe. Egyébként még piszoárba sem szokott pisilni, nem szereti. Állva pisilni is velem tanult meg, de ezt mégiscsak az apjával kellene. Nálatok hogy ment ez?
2018. dec. 30. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én felnőttem ehhez, szégyellni kezdtem a testem anyum előtt, és megmondtam innentől kezdve magam csinálok mindent, a fürdést is! 42ff
2018. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Úgy gondolom, hogy olyan iskolás kor körüli gyerek már engedhető, különösen, ha apjával már volt ilyen helyen.
2018. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán olyan 7 éves lehetett, amikor először ment egyedül mosdóba olyan helyen, ahol nem csak egy fülke az egész, hanem egy nagyobb területen van több vécé és piszoár is. Persze előtte is pisilt már nyilvános helyen, de általában olyat kerestünk, ami amúgy is egyszemélyes, ott értelemszerűen a férfibe ment. A nőiben szerintem 4 éves korában volt utoljára velem, afölött már nem akart.
2018. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

8 éveseimet egyedül küldöm be a nyilvános férfi wc-be, de ott állok az ajtóban (mármint nem nézelődök befelé, csak ott állok egy lépéssel kijjebb a küszöbtől, féloldalasan), és kb. fél perc múlva bekurjantok, hogy itt várok, igyekezzenek. Ez igazából nem nekik szól, hanem... az esetleg bent levő más férfiaknak. Sok a beteg, aberrált ember, nemcsak pedofilok, hanem olyan általános zaklatók. Mi egy nagyobb városban élünk. Nyugodtan tartsatok parásnak, én így csinálom!


Az 5 éves fiamat magammal viszem a nőibe.

2018. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19:16 : Nálatok is bemennek még a WC fülkébe?
2018. dec. 30. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Bemennek, igen (ezt onnan tudom, hogy nézem, ahogy mennek a belső részbe, ahol a fülkék vannak). Hála égnek, rühellném, ha más pasik előtt pisilnének, aztán néznék egymást, stb. Nem egészséges ez. A felnőttek pisiljenek egymás előtt, az az ő ügyük. Gyerekkel ne pisiljen egy idegen felnőtt.
2018. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4,5 éves a kisfiam. Eddig eszembe sem jutott, hogy egyedül engedjem a férfi wcbe. Gondolom ha eljon az ideje majd adja magát a dolog.
2018. dec. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!