Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti ebben a minusz fokokban es...

Ti ebben a minusz fokokban es suvito szelben kimentek a gyerekekkel? Bp.

Figyelt kérdés
Nem szoktunk itthon ulni de most napokig kb nem mereszkedunk ki.
2019. jan. 4. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Ezen nem igazodok ki. Nincs kabátjuk, sapkájuk? Vagy ha meg vannak fázva, természetesen otthon maradnak, mint mi is.
2019. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Határozottan ki. Nem árt a gyereknek
2019. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
17%
Én ma moziba akartam menni a testvéremmel de inkább lefújtam. Pedig most van 2 szabadnapom. Utálom a telet!
2019. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Fáj az arcunk a szélben. Nálatok fúj?
2019. jan. 4. 10:38
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Igen. De kevesebbet megyünk, ha fúj a szél mert olyankor nagyon nyuglodik. Szokásos nagy séta helyett örülök ha kint tartom 2x15 percig és az már jó.

Ha szép idő van, nem fúj a szél akkor 1-2orat simán kint vagyunk...

Ilyenkor nekem is fáj a fejem. Rosszabb ha kimegyek így ezvan. Nem hal bele hogy kevesebbet levegozik, de azért valamennyi kell.

2019. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
A fájdalom megerősíti a gyerek jellemét.
2019. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekeket óvom elsosorban. Miattuk erzem rosszul magam hogy nem megyunk ki. De szamomra elviselhetetlen ez az eros szel ezzel a hideggel.
2019. jan. 4. 10:40
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Téged is megerősít
2019. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk most nem fúj annyira, így kimegyünk, ha elviselhetetlen hideg és szél van, akkor játszoházba megyünk.
2019. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

A hideg nem árt, az biztos, ha normálisan fel vannak öltözve. A szél sem elvileg, de őszintén szólva miért mennénk ki azon kívül, hogy szívjanak egy kis friss levegőt (ehhez viszont nem kell túl sok idő)? A nagyon erős szél kellemetlen, nem használ annyit a "friss" levegő ilyenkor, hogy megérje kimenni, ha mindenki utál odakint lenni ilyenkor. MÁsrészt az én gyerekeimnek bennem áll a kis szájuk, ilyen időben rendszerint elég fél óra a szélben és fáj a torkuk estére. És nem, nem tápos, nyamvadt gyerekek egyébként.


Zuhogó esőben sem viszem ki őket, ha nem muszáj, pedig van esőnadrág, esőcsizma, esőkabát, esernyő, minden. Csak senkinek nincs kedve kint lenni olyankor.


Na de jön a tél, menetrendszerűen jönnek az öltözettéssel és kimenetellel kapcsolatos (sokszor jogos) kérdések, és a menetrendszerinti válaszok arról, hogy overál csak mínusz 20 fokban kell, amúgy MINDENKI egy szál farmerban és egy szál pólóra adott dzsekiben viszi ki a gyerekét. Persze.

2019. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!