Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak hogy vegyék el...

Mit csináljak hogy vegyék el a gyerekek ennivalóját, ceruzáit a suliban?

Figyelt kérdés

Már többször jeleztem az osztályfőnöknek,na gyerekek szüleinek is. De rendszeresen elveszik tőle. Tejfehérje, szója és alacsony fehérje tartalmú diétán van 3 hónapig. Iskola nem biztosítja az étkezést, amit meg is értek.

Nem extra dolog amit csomagolok szinte csak tortilla tekercs, ubival tojással vagy valami krémmel és kiwi kockázva.


2019. jan. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Tegye jol lathato helyre, pl. az asztala fole, es menjen el WC-re. Mire vissza jon, mar nyoma is vesz.
2019. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Jól értem, hogy elveszik az ennivalóját? De, hogy? Kiveszik a kezéből vagy az uzsonnás dobozából?

Nálunk mindenki kis dobozban viszi, azt egy polcon tárolják. Mindenki a saját erre a célra vitt nagyobb dobozban az uzsis dobozt, kulacsot. Onnan veszik el, amikor mennek tízóraizni. Együtt mennek, együtt esznek. Uzsonnát is egy időben, mindenki a sajàt asztalánál. Néha megkínálják egymást, ha vmiből van több, de ilyet még nem hallottam, hogy elvegyék egymástól. Hol a tanár? Nem hiszem ha szól a tanárnak, akkor ne tenne semmit ilyen esetben. Egy darab ceruzánk tűnt el szeptember óta, így ezt se értem, hogy vehetik el.

2019. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy te jelezted az osztályfőnöknek, és nem történt változás?! Ne haragudj, de állja sarkadra, én világraszóló botrányt csinálnék ebből, jelzem,középiskolában tanítok, ha az én osztályomban történne hasonló, az osztályom nem állna meg a lábán, ha ilyesmi előfordulhatna!!!!


ez egyrészt lopás, másrészt a gyereked egészségének veszélyeztetése, mert ha tőle elveszik nem pótolhatja akármivel a büféből. Ha az osztályfőnök egy tehetetlen bábu, aki szünetben a telefonját nyomkodja ahelyett, hogy felügyelné a tízóraizást, akkor neme állnék meg az igazgatóig. Ha az sem segítene, mennék tovább. Kötelességed kiállni a gyerekedért!

2019. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kő kövön nem maradna ha az én gyerekemmel csinálnák... Szeptemberben kezdi a sulit. Azt mondta a férjem hogy Isten mentse meg tőlem azt aki a kislányommal szemétkedik.. Engem sokat bántalnaztak iskolában anyám mivel alkoholista volt nagyban tojt rá. Sajnos évekig voltam ebben.. Szörnyű érzés az hogy nem számíthattam anyámra. Apukám suli kezdés elött meghalt. Na ő azt hiszem ha élt volna jajj lett volna mindenkinek.. Állj ki a gyereked mellett!! Engedd ki a hangod.
2019. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!