Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekágyat, hogy egyszemélyes...

Gyerekágyat, hogy egyszemélyes felnőtt ágyat?

Figyelt kérdés
Három éves a fiam , kaptunk egy gyerekágyat, Ikeás, azon gondolkozom, hogy azt rakjam - e a szobába, vagy vegyek egyből egyszemélyes felnőtt ágyat ? Nem olyan nagy a szoba , a felnőtt ágy elég sok helyet elfoglalna. Arra gondolok , hogy amíg kisebb elég lenne inkább a gyerekágy és több helye lenne játszani vagy inkább felnőtt ágy ?
2019. jan. 11. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megvan, minek vennél mást?

Akkor lenne értelme, ha még nem vettetek volna semmit.

2019. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kaptuk, es a masikat is kapnank.
2019. jan. 11. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Mi felnőtt ágyat vettünk a gyerkőcöknek egyből. 😊
2019. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nagynak anno a rácsos ágy után gyerekágya volt, ajándékba készítette neki édesanyám párja. Ötéves koráig azon aludt, utána már kicsi volt neki. Utána egy galériaágyat kapott, az már felnőtt méretű volt, de nem vett el helyet, mert alatta is lehetett játszani. Azt amúgy ismerőstől örököltuk, szerette nagyon, de két év után le kellett cserélni, mert kezdett rozoga lenni, akkor vettünk rendes, felnőtt ágyat.


A kicsinek is a rácsos után a bátyja régi gyerekágyát szerettük volna, és csak utána felnőtt ágyat, de végül egy felnőtt ágyat kapott inkább (vett egyet valaki a családban, de végül sosem haszálta, és nekünk adta), abba csak matracot kellett venni, meg egy leesésvédőt szereltünk rá.

Nagyon szereti, kényelmesen elfér rajta az összes állatkájával. Ő is hároméves amúgy, kb. egy éve használja.


De ha nálatok kicsi a hely, és úgyis ott a gyerekágy, akkor szerintem is inkább azt használjátok, még évekig jó lesz.

2019. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A gyerekágyat használtuk keresztapja vette neki. 11 éves most nőtte ki, tavasszal szobafestéskor lesz felnőtt ágy. De egyszemélyes ha idősebb lesz akkor lesz kétszemélyes.
2019. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi, ahh akkor maradunk szerintem a gyerekagynal, o amugy is kis novesu ( eddig ) , 90 cm most, akkor jo darabig eleg lesz.

Azt hittem 4-5 eves korig lehet hasznalni.

Meg a dobozban van, nem lattam mekkora pontosan eloben.

2019. jan. 11. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a gyerekszoba, 80x150es ágyat vettünk, a felnőttágy teljesen elfoglalná a szobát. Szerintem jól döntöttünk, bőven elég egy jó darabig egy ilyen ágy.
2019. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is , maradok én is a kapott ágynál, közben megnéztem mekkora 160 * 70 cm.
2019. jan. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!