Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Szerintetek hány éves...

Szülők! Szerintetek hány éves korig láthatja a gyerek az anyját póló nélkül?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2019. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én 39 éves vagyok és nem fordulok el, ha édesanyám átöltözik.
2019. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nincs felső határ.
2019. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
38 vagyok a mai napig látom anyukámat meztelen.
2019. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

32 vagyok

Nem fordul el anyukám, ha úgy adódik


Apukámat olyan 5 éve láttam meztelenül..( nem vitt magával a fürdőbe törölközőt..)


Nem bújkálunk


De kerúljük azokat a helyzeteket amikor meztelenkednénnk a másik előtt

2019. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiam van, még kicsi, nem érdeklik ezek a dolgok. Szerintem családon belül nincs helye tabuknak. Amíg nincs olyan, akit zavarna a helyzet addig nincs gond. Pl nálunk a férjem nem igazán pucérkodik a gyerek előtt, de ha rátör a fürdőben nem kezd el sikítozni.

Engem nem zavar, ha őt fogja (biztos lesz majd olyan korszak) akkor szól és majd ügyelek rá. Nem is értem, hogy lett ez mostanában ennyire sarkalatos kérdés.

2019. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48 éves vagyok. Ha úgy adódik, simán kijövök a fürdőből ruha nélkül. Kettő húsz éves fiam van, meg egy 10 éves. Tehát mi nem takargatjuk magunkat, de persze nem is meztelenkedünk feleslegesen.
2019. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lepontoztak,mert megkérdeztem hogy fiú vagy lány e a gyerek?Mert nem mindegy.Egy lány bármikor láthatja az anyját akár,de egy fiú gyereknél,már 7-8 évesen kinos lehet.
2019. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!