Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkori ekcéma. A gyógyszer...

Gyerekkori ekcéma. A gyógyszertári krémre van valamilyen alternatíva (drogériás vagy rendelős), ami “bio”?

Figyelt kérdés
Sok esetben rossz tapasztalatom van a gyógyszertári kevert krémekkel. Vajon létezik bevizsgált, aláírt, más forrása is a kezelésnek?
2019. jan. 22. 23:52
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Semmi baj nincs vele. Nekem is volt kiskoromban ekcéma a kezemen. A gyógyszertári krém két hét alatt mindig elmulasztotta. A bio cuccok sok esetben irritálóak. Ilyenkor fontos visszatartani a vizet is az adott területen. Arra pedig kiváló a paraffin. Nem kell tőle megijedni.
2019. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerülöm a gyógyszertári krémeket, a fürdetőt, popsikrémet, stb ki se váltottuk egyik gyereknél sem. De az ekcémán csak ez segít sajnos.
2019. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Na azert a furdetoket ne keverjuk .ar az ekcema elleni kremmel. Pont a kitudja honnan erkezo rendelt kremeket nem szabadna hasznalni mert azok meg nagyobb irritaciot okoznak es nagyobb valoszinuseggel nincsenek tesztelve es bevizsgalva. Ebbol tenyleg a gyogyszertari a jobb. Nalunk is volt igy sajnos, orvosunk kizarolag a gyogyszertarit javasolta illetve a borgyogyasz is.
2019. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A probléma, hogy hihetetlen kevés krém van amiben semmi illatosító, alkohol, konzerválo anyag ne lenne.


Pl egy nagyon drága krémet használunk nap mint nap, és kiderült, hogy abban is van alkohol, eddig nem érdekelt de most mikor a lányom böre extrém száraz az is csipi neki....

2019. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk más nincs, ami segítene. A shea vaj nyugtat, de nem múlik el tőle. Ha csak száraz a bőre, bioderma testápolója nekünk bevált, megelőzésre. Nyáron kakaóvajat is szoktunk használni. De ha már kijött, akkor gyógyszertári szteroidos.
2019. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sanatopic testpolót és shea vajat használtam a lányom bőrére. A szteriodos gyógyszertárit nem váltottam ki.

Igazán csak az idő segít, nekünk kinőtte szerencsére.

2019. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

La Roche Posay Lipakar testápolója. Nem hiszem, hogy bio, de mi már mindent kipróbáltunk és úgy tűnik, ez a legjobb. A nagyon durva diszhidrózist ez sem gyógyítja, de az ekcémára bevált.

A 100 %-os shea vaj sem volt rossz, de az nagyon büdös és nehezen szívódik be, viszont nem csíp.

2019. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!