Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom sokat jár pisilni....

Kislányom sokat jár pisilni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok 6 eves a kislányunk. Rettenetesen sokat jár pisilni, elvittuk kivizsgalasokra mindent jonak láttak szervi probléma nincs, az iskolában van hogy 7 szer megy ki 1 órán, pszichológushoz küldték most.. mit tehetnék.,mi lehet a gond?
2019. jan. 27. 08:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem szeret iskolába járni, ez egyértelmű
2019. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Testvére 1 terembe van vele két osztály ossze van vonva ő idosebb. Azt mondja nem bántja senki. Nagyon jo tanuló is. Itthon sem nagyon van gond.,néha talán feszultebb a legkor mint mindenhol. De szeretetet kap.
2019. jan. 27. 08:38
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Cukorbetegséget is szűrték? Volt vércukor mérés?
2019. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha 45 perc alatt 7szer megy ki pisilni, az azt jelenti, higy kb 6 percenként keredzkedik ki. Mivel nem írtad, higy otthon is ennyit járkálna, továbbra is egyértelmű, higy a sulit nem szereti.
2019. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Itthon kb olyan 20 percenként. Teljes verkep gyermek ambulanvian kivizsgalasok. Urologus nogyogyaszt nem kockaztattam meg 6 evesen. Lelki oka lehetseges?
2019. jan. 27. 09:06
 6/20 A kérdező kommentje:
Tettem be az ágyba neki ágy melegítőt.,mintha most jobb lenne helyzet 1 hete kb órán csak 4 szer megy ki... Ennyire nem lehet atfagyva hisz rendesen fűtűnk.
2019. jan. 27. 09:07
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Urologus nogyogyaszt nem kockaztattam meg 6 evesen."


Azaz ki se vizsgáltattad. Mit vársz?

Nephrológus ALAP lenne.

2019. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hasi ultrahang volt holyag ok vervetel oke aztmondta doko pszichológiai dolog akkor ne fofadjam el ezt vigyem el nogyogyasz? Jovo heten van időpont hozza
2019. jan. 27. 09:17
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom, hogy érdemben nem tudok segíteni, csak a tapasztalatom, kiskoromtól kezdve ugyanígy voltam én is. Rengeteg kivizsgálás, minden negatív, tehát szervi oka nem volt. 10 éves korom körül múlt el, majd 28 évesen a 2.szülésem után újra előjött, ugyanúgy vizsgálatok hada, minden negatív, magyarázat azóta sincs, mi okozza. :/
2019. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnalom akkor hogy neked is ez van. Nem tudom mit tegyek, felesegem nem partner ebben csak sipákol.. Sokan mondják nem e lelki gond nála, hogy kicsit más a kapcsolatom edesanyukajukkal... (kis vihar most) de ebbol o nem erez semmit
2019. jan. 27. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!