Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a normális szèklet egy...

Milyen a normális szèklet egy kisgyereknèl? Nem babára gondolok,1-3 év közötti kisgyerekre.

Figyelt kérdés

Mennyire formált? Milyen állagú? Olyan mint egy felnőtté? Naponta hányszor jelentkezhet?

Ne nézzetek hülyének, sajnos a gyermekem egész kicsi kora óta diétán van tartós betegség miatt, mi alapból tartós hasmenéssel kezdtünk,így nehezen tudom eldönteni, hogy amit látok, az normális-e vagy még mindig nem az igazi. (Természetesen járunk orvoshoz, de mikor erről kérdeztem nem válaszolt egyértelműen). Neten mindenhol csak a csecsemő székletröl van halomnyi cikk, hogy utána milyennek kéne lennie arról nem találtam. Nagyon megköszönöm ha írtok!


2019. febr. 12. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Puha,formált, furkós széklet.

Nálunk is tej,tojás,szója allergia van, de volt hogy kálium szorbàttól vagy pl maltodextrin édesítőszertől volt krèmes széklete, egyéb tünet nélkül.

De ezt kitapasztalni nem egyszerű,egyéni érzékenység.

2019. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos nem válaszol egyértelműen, aki ismeri és kezeli a gyereked, mi honnan tudjuk???


Az én fiamnak napi 1x van, és kemény, formált.

(amúgy a felnőtteknek is különböző, tehát értelmezhetetlen az, hogy "olyan mint egy felnőtté")

2019. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Barna a színe és jó henger alakú , mint egy kolbász.

Ha néha kicsit eltér az nem baj mivel azt okozhatja az elfogyasztott enni és innivaló mennyisége és típusa.

Remélem a válaszom segített.☺

2019. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 èves korra lett csak formàlt kaki. Nem allergiàs. Addig a pelusban csak egy tenyérnyi puha lapos kaki volt. Olyan kenőcsszerű.
2019. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!