Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves a nagytesó két hónap...

5 éves a nagytesó két hónap múlva születik a kicsi. Tehetem őket az elején egy szobába?

Figyelt kérdés
A nagyobb alig használja a szobát, csak a játékait tároljuk ott de azokkal is a nappaliba jatszik. Folyamatosan mondja h a kistesó vele egy szobába fog aludni (nem egyneműek) és amúgyis csak a szobájában elalszik és éjfél körül mindig átjön hozzánk aludni. Más hely nem is nagyon van ahová tudnánk tenni, csak egy pici gardrób. Meglennének egy szobában?

2019. febr. 18. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem mert a kicsi sír, járkáltok ugye be, felkeltitek a nagyot inkább a kicsi legyen veletek
2019. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Amig pici addig inkabb a ti szobatokban legyen veletek, mert tudod te is, hogy anyukaja azaz te melletted kell lennie mig szopizik.
2019. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Ja es igen azert is amit az elso irt.


2-es voltam

2019. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
mi egy szobában voltunk, a korkülönbség is kb stimmel, de csak azután, hogy az öcsém már átaludta az éjszakát.
2019. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
4 éves a nagy, a kicsi 12 hetes. 3 napja raktuk őket össze. Mi is megvàrtuk míg a kicsi többé kevésbé átalussza az éjszakàkat.
2019. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Nalunk a nagy 5,5 éves volt mikor erkezett a tesó. Kezdetektől egy szobában voltak, különböző neműek. 1x sem keltették fel egymást szerencsére.
2019. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A szobánkban sajnos nagyon pici a hely és nagyon sötét, ráadásul férjem este ott szokott tvzni a nagyobb gyerek miatt.
2019. febr. 18. 09:44
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Meg lehet probalni, ha a nagyobb melyenalvo.
2019. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
A gardróbnak van ablaka? Mekkora méretre? Ha van ablaka és befér egy kiságy meg pelenkázó, és még be is lehet tőle menni, én oda tenném, ha a ti szobátokban semmiképp nem megoldható. Kislányom 6 hónaposan ment a gardróbból kialakított szobájába, ami 8 négyzetméter és van ablaka. Azóta már testvére is született, mind a kettőnek van külön nagyobb szobája, ehhez természetesen bővítenünk kellett a házat, a gardrób újra gardrób :D. Méretre épp elég volt babakorban az az icipici szoba.
2019. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnis nincs ablaka a gardróbnak, egy ágy és egy fele akkora polc férne be mint a pelenkázó. :/ Elég picike. Ezért is kérdeztem. A nagyobb gyerkőc óriási alvó, de mint említettem éjfél körül mindig felkel és nálunk alszik tovább. Kíváncsi leszek hogy fogjuk megoldani, jövőhéten megyünk bútorokat nézni. :)
2019. febr. 18. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!