Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a 10 gyermekes...

Mit gondoltok a 10 gyermekes házaspárról?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy ilyen anyagi körülmények között, hát persze. Elég kevés család tehetné ezt meg. Mindazonáltal is beteg dolognak tartom, ennyi szülés már komoly egészségügyi kockázat. Mamám 9-et szült, de már a 6. után mondta neki a doki, hogy abba kéne hagyni, mert belehalhat. 10 gyereket árván hagyni, hát apuka meggebedhet, mire felneveli őket.
2019. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Milyenek az anyagi körülmények?
2019. febr. 20. 20:34
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Hát nekem beteges már ez. Mint egy tehén olyan a nő kipottyant egyet és jöhet a következő
2019. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem normális. Ennyi gyerekkel hogyan töltenek el minőségi időt? Havonta 3 nap jut 1-1 gyerekre?

Meg apuka nyilatkozta, jogy mi dig a legkisebbnek kell alkalmazkodni a család rutinjához... Hát... Nem vagyok egy ősanya beállítottságú, de ez nekem olyan rideg dolog.

Engem érdekelne, hogy a gyerekek valójában hogy élik meg azt, hogy ők csak egy a 10ből. Mert nem biztos, hogy nekik is olyan jó, mint ahogy nyilatkoznak róla. Az anya szervezete is durván túl van terhelve. 14 év alatt 10 terhesség... Lényegében azonnal terhes lesz, amint újra van ciklusa... Mint a nyulak...kipottyan a gyerek, jön a következő. Vajon mennyire mehetett már tönkre a méhe, és a belső szervei? Hiszen semmi regenerálódási idő nincs két terhesség között.

2019. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
En sokat nem tudok róluk, csak a rádióban hallottam par mondatot az apukatol meg itt elolvastam amit irtak. Kulonosen ninca rola semmi gondolatom, az kruvaeg hogy en nem szulnek 10 gyereket. Nem gondolom, h normalis, de ok akartak..
2019. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Ők nagyon vallásosak, tehát mi akik nem vagyunk azok, úgyse találjuk a választ saját nézeteink szerint erre a dologra.

Gondolom úgy vannak vele, hogy amennyit ad az isten annyit elfogadnak, nem védekeznek ellene. (bár nem tudom a hit gyulekezetnel ez hogyan van)

Én "csak" 4 et szültem de egyre több komplikáció jött elő ahogy egyre idősebb lettem és tobbedik terhesség volt.

Azt se tudom vajon simán szült a hölgy vagy császárral?

Mindegy hát ehhez rengeteg pénz kell és megtakarítás, hiszen bármikor történhet bármi

2019. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Ott biztos nem unatkoznak a gyerekek :D

Nem mernék elindulni ennyi gyerekkel külföldre nyaralni.

Mindenkinek mindenkihez alkalmazkodni kell,ki sem tudnak ennyi gyereket úgy mond ismerni.

2019. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Apuka önkormányzati képviselő, 17 személyes busszal furikázza a családot. Szerintetek vannak anyagi gondjaik?
2019. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
A mennyiség általában fordított arányban van a minőséggel.
2019. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Apuka olimpiai bajnok volt, tehát örök életére havi juttatást kap. Ahol nincs anyagi gond, ott igen is szüljön annyit a nő amennyit szeretnének ketten. Ha valahol ez 1 akkor 1 ha valahol 10 akkor 10. Ők így boldogok. Jön a baba című műsorban is szerepeltek azt hiszem a 9. gyerekükkel. Érdemes megnézni! Nekem szimpatikusak voltak anno a műsorban.
2019. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!