Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyi idősen vált el...

Ki mennyi idősen vált el először a gyerekétől?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok pl hogy nagyszülőknél anyuka, apuka nélkül volt a kicsi. Vagy hogy elmentek otthonról míg valmelyik rokon vigyázott rá.
2019. febr. 22. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettőnél 3 hetesen. Be kellett vásárolni, de kb aludt míg vigyáztak rá kb 2 órát.
2019. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Komolyabban a nagynál 8 hos volt, mikor kertipartira mentünk, és ott aludt a mamánál egy éjszakát.

A kicsinél még nem volt ilyen, 1 hos.

1.válaszoló voltam.

2019. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
3 honapos lesz, amikor masra fogom hagyni!
2019. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És szerintetek az normális hogy valaki még 1 évesen sem engedi hogy másnál legyen a gyerek nélküle? Merthogy szerinte az anyja mellett a helye és majd akkor mehet ha ezt ő el is tudja mondani hogy menni szeretne.
2019. febr. 22. 21:09
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Rövidebb időre 2 hetesen. 2 órát voltam távolt. Ettől több időre nem is tudtam volna elmenni, mert anyatejes volt. (Meg nem is akartam)

Hosszabb időre 5,5 hónapos korában. Esküvőre mentünk, nagyon hideg volt, így jobbnak láttuk itthon hagyni nővéremmel, pont előtte héten lett tápszeres, így éjjelre is ottmaradt, másnap délelőtt mentünk érte. Nagyon jól elvoltak, semmi probléma nem volt.

Most 2,5 éves és azóta is rendszeresen “oda adom” mamának, keresztanyának, nagynéninek. Nagyon szeret menni, mindenhol jól érzi magát. Az sem probléma ha valahol ott kell aludnia.

2019. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
7,5 hónapos volt és nem önszántamból. Intenzívre került és éjjel nem lehettünk bent vele, csak nappal látogatási időben bemosakodva maszkban, köpenyben.
2019. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

"majd akkor mehet ha ezt ő el is tudja mondani hogy menni szeretne"


Én normálisnak tartom.

Ha az anyjának nincs igénye arra, hogy másra bízza, miért kéne a környezet véleménye miatt mégis megtennie?

2019. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Csak nem a család kategóriába írt nőtől jött az ihlet? Azt én sem tudtam eldönteni. Egyrészt simán rálehet bízni ilyen idős korban másra, ugyanakkor meg én sem adnám olyan helyre, ahol csak az ordítozás megy. De az is eszembe jutott h a nő azért nem vágyna néha egy kis kilapcsolódásra? V h úgy szexeljen a férjével h nem kell hulla csöndbe lenni? Hát nem tom.
2019. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Igenis normális, hogy az egy éves gyerekét nem engedi elvinni.

Egyébként nem értem, hogy miért itt kell kibeszélni egy másik kategóriában feltett kérdést. De akkor írd azt is hozzá, hogy a kedves rokon ott éppen leszarja annyira a gyereket, hogy heti fél óránál többre nem méltóztatik meglátogatni, de az anyjától azért vinné bőszen. Az ilyet el is ásnám, nem még odaadnám a gyereket.

2019. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8 De onnan. Kíváncsi voltam hogy én akkor most szar anya vagyok-e?

9 tegyük hozzá akkor azt is H anyós szívműtéten esett át. Gondolom nem tud úgy ugrálni. Viszont szeretne az unokával lenni nem csak akkor mikor anyuka épp ráér és van kedve elvinni.

2019. febr. 22. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!