Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás gyermeked szívesen...

Óvodás gyermeked szívesen megeszi a következő ételeket?

Figyelt kérdés
Hortobágyi palacsinta, enyhén csípős halászlé, francia saláta. A gyermeked jó evő, átlagos vagy válogatós?
2019. febr. 23. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Hortobágyit még nem ettünk mi sem,de szerintem megenné. A halászlevet nem szereti,de a halat és a csípőset igen. Frnaciasalátát nem adok neki,mert hízlalós vacak. A gyümölcsöt csak cukormentes! bolti pürében eszi meg,de a zöldséget szereti. Cukrosat, édességet nem szik.
2019. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén? Még soha nem evett ilyeneket. Mi se szeretjük, óvodában sem szerepel a menüben.

3,5 éves.

2019. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy nem. A hortobágyiban hus van, azt egy ideje nem eszik, max fasirtként, bagy bolognaiban. A halászlét nem szeretni, mert azt mondja romlott íze van, a csipőset 1x kostolta véletlenül, nem szereti. Jo evő egyébként, nagy etvággyal, viszont piszkosul válogatos lett, mióta ovis. 5 éves amugy
2019. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

4 éves lány, a hortobágyi palacsintát szereti, a bajai halászléért oda és vissza van - sok tésztával:)-, francia salátát még nem sokszor evett, de megette (én nem szotam készíteni, anyukámnál szokott lenni, ott evett).

Nem válogatós, szereti a zöldségeket, gyümölcsöket, húsételeket, tengeri herkentyűket, tésztákat, azonban az édességet és egyéb "nasit" nem, az ő csokija a mák (terhesség alatt végig azt ettem), egyedül a citrusféléktől van rosszul, ebben rám ütött.

2019. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megeszi, mi is szeretjük, a halászlevet mondjuk a halszag miatt nem, de amúgy az enyhén csípőset is szereti.
2019. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Jó evő, nem válogat, de ezeket mi se szeretjük. Ő se enné meg.
2019. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ezekből egyiket sem eszi meg. Hortobágyi nem szoktunk, nem szeretem. Halászlevet csak én szeretem. Ezért sosem csinálunk. Francia salátát pedig nem szereti. 5eves ma, eddig fenyevo volt kB. Nemrég kezdett enni. De a kedvencei az a rántott hús, sült krumpli, rizs, tészta, húsleves, általaban a levesek.
2019. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Hortobágyi palacsintát szereti, halászlevet nem evett mèg, franciasalátát nem szereti, pedig szoktam csinálni, én szeretem.

Jó evő 3,5 èves fiú

2019. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3 éves fiú, jó evő, nem válogatós. A nagyon enyhén csípőset megeszi, ami jobban azt már nem. Hortobágyit nem evett még, de megenné ez 100%. Halászlevet se evett, mivel én utálom, ezért nem is igen lesz rá esélye😅. Megkóstolná, de nem tudom, hogy megenné-e. Franciasalátát szereti. Szereti w gyümölcsöket, igényli, de nem szépítem, a nasit is. 😅

Eddigi ételek közül a Sütőtököt nem eszi meg! De olyanokat megeszik amit én nem, mert én válogatok...pl paradicsomos halkonzerv, gomolya, körözött, disznósajt, lecsó...

2019. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hortobágyit megeszi, csípőset nem szereti. Halászlevet nem eszik, francia salátát sem nagyon. Nagyon jó az étvágya, nem annyira válogatós, de van amit nem szeret és vannak kedvencek is.
2019. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!