Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hány évesen vitte kozmetiku...

Ki hány évesen vitte kozmetikushoz a gyerekét? 11 éves lányomnak nagyon pattanásos az arca, bőrgyógyaszhoz, kozmetikushoz járunk vele. Erre ma megkaptam a munkatársamtól ez csak menőzés.

Figyelt kérdés

Más is vitte ennyi idősen? Maradjon ilyen az arca és nagyobb korában kezeltessük?

A bőrgyógyász elküldte vérvételre, hormon vizsgálatra és antibiotikumot is kapott.


2019. márc. 6. 17:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
92%
Egyáltalán nem értem, hogy mért mondta az, hogy menőzés. Szerintem vidd továbra is kozmetikushoz, mert ha úgy hagyjátok a bőrét az csak neki lesz rossz. Kellemetlenül fogja érezni magát, plussz még fájni is fog neki.. és azt is vegyük figyelembe,hogy mondjuk elkaparja és annak néha bizony megmarad a nyoma egy jó ideig. Szóval szerintem ne foglalkozz ilyen munkatársakkal és csináld azt, amit eddig.
2019. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
40 éves vagyok, soha nem voltam kozmetikusnál, de a gyerekemet elvinném bármikor, ha szüksége lenne rá. Egyáltalán nem menőzés. Szerintem az lenne az igénytelenség, ha nem foglalkoznál a problémával.
2019. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
ŐSzintén szólva nem értem, mi a francért érdekel más véleménye. HA emiatt beszólnak, inkább hagyod a gyereked arcát?
2019. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha azt mondom, hogy 13, akkor vársz még 2 évet? Ugye, hogy nem. Akkor meg nem tök mindegy? :D
2019. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is elég hamar kellett járnom kozmetikushoz. Igaz "csak" 13 éves koromtól, de onnantól 5 vagy 6 évig minden hónapban jártam. Valóban menő 1,5-2 órát ott feküdni úgy, hogy közben fáj minden kinyomásnál a pattanás.. Viszont az eredménye évek múltán kárpótolt minden szenvedésért.

Ha akkor nem kezdek el járni, 23 évesen még mindig olyan lenne az arcom, mint anno 15 évesen.

Aki azt mondja, hogy ez csak nagyzolás, felesleges és semmiség, annak mindig ajánlom, hogy oké, menj el egy teljes arctisztításos kezelésre. Nyilván, akinek mindig is tökéletes volt a bőre, el sem tudja képzelni, milyen az, ha valakinek nagyon nem az.

Én nagyon magam alatt voltam az arcom miatt anno és nem is jártam szívesen sehova se. Utáltam is kamasz és középiskolás lenni, holott másnak ezek a legszebb évei (állítólag..). Remélem a lányodnak szebb emlékei lesznek a kamasz éveiről így, hogy rögtön, minél hamarabb kezelésbe lett véve a bőre!

2019. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon felmérgelt mert így is sok szenvedés volt. 4 napig suliba sem mehet mert annyit nyitott fel neki a bőrgyógyász, nehogy elfertőződjön. Szerinte meleg vizes szappanos arcmosás elég, de nekem is ilyen arcom volt. Nagyon megszenvedtem mire normális arcom lett
2019. márc. 6. 18:41
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
A bőrgyógyász rendben, de a kozmetikus csak ártani fog.
2019. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

A szappanos vizet felejtsd el.

Igaz, hogy a szappan szárít, de csak a bőr felszínét. Szóval a mélyebb rétegekben ugyanúgy ottmarad a faggyú, meg a pattanások, mitesszerek töve, ráadásul ki is szárítod a bőrt, ami még csúnyább lesz.

Hidratálni a zsíros és pattanásos bőrt is kell, és ez nem marketing duma. Mert én sem hittem el, aztán gyönyörű voltam fénylő és hámló fejjel egyszerre.

Nekem a teafás szappan segített a bőrömön. Eléggé szárít, de mélyebben is tisztít, nem csak a felszínét. De a hidratáció kell utána.

És ajánlanám, hogy ha lehet péntekenként menjen a lányod kozmetikushoz, mert akkor nem kell a suliból sem hiányoznia és hétfőre már gyógyul is kicsit az arc. Bár ezt a részét nem igazán értem. Ha jó a kozmetikus, nem fog elfertőződni, meg lefertőtleníti a bőrt amúgy is.

2019. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, nem olvastam, hogy a bőrgyógyász nyitotta fel és ő mondta ezt. Akkor oké.

És nem, nem felesleges a kozmetikus.

Én a bőrgyógyászomtól direkt rákérdeztem, és ő még helyeselte is, hogy igen, nyugodtan járjak kozmetikushoz arctisztításra, mert így nem jó hagyni a bőrt. Szóval nyugodtan vidd a lányodat.

Aki nem élte át azt, hogy az arca állapota miatt legszívesebben utcára se menne, mert tele van a feje pattanásokkal, mitesszerekkel és megszólják miatta, pedig kezeli, az elképzelni se tudja milyen érzés.

Jól teszed, hogy ilyen hamar mindenféle megoldást megteszel azért, hogy jobb legyen a bőrének és neki is.

2019. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Szakadt csávó vagyok (némi túlzással bár), de egy vagány szupernagyi a fodrászom.


Halálos vétkem, h járok fodrászhoz! Nagy ritkán. Ha tovább romlik az erkölcsi színvonalam, pár hónap, és pedikűrösnél kötök ki, mint a rocker haverom, akinek levitte az ujja végét a gyári gép és speckó manikűrös tudja csak vágni neki.


Na nem várok el fodrokat, de azért évente egyszer lenyírja énbirkaságomat a szupernagyi.


Be-e-e-e-e!

(Szerencsére ettől még nem váltam birkaszelleművé.)

2019. márc. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!